Skocz do zawartości

[wyprawa] Wisła i okolice


Alvaren

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wraz z Toorckiem zbieramy ekipę na wyjazd do Wisły. Będzie to wyjazd 15,16,17 wrzesień. Jest to wyjazd typowo zapoznawczy NIE ŻADEN MARATON :)

 

Poszukujemy osóby które dziennie pokonywałyby dystans 50-70 może trochę więcej kilometrów a ich napojem byłoby przeważnie piwko oczywiście po przejechaniu szlaku chyba że ktoś się uprze to na jego odpowiedzialność :D każdy zna swoje możliwości :P Jazda będzie typowo lajtowa żadnych szarż po prostu spokojny wypad w góry żeby trochę pojeździć, zapoznać się i pogadać.

 

Nie znamy szlaków jakie będa pokonywane ustali się na miejscu.

 

Co do kwater to z racji tego że nie wiemy ile będzie osób jechało najlepiej, żeby osoby, które zdecydują się na 100% dały znać do wtorku 12-go wtedy Tooreck załatwi kwatery, osoby które zgłoszą się po tym terminie będą musiały załatwić w swoim zakresie. Wstępnie cena noclegu za osobę to 20zł z łazienką, TV. Wszystko zostanie wyjaśnione w najhbliższych dniach................

 

Jeśli chodzi o dojazd to każdy do Wisełki dostaje sie jak chce spotykamy się w Wiśle Uzdrowisko. Godzina spotkania do ugadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dodam że wyjazd ten będzie powtórką ubiegłorocznej nad wyraz udanej wyprawy z ekipą z forum, mamy nadzieje że w tym roku wyjazd będzie równie fajny. Weterani z wyjazdu z zeszłego roku pewnie zauważą pewne podobieństwo posta zapowiadającego całe przedsięwzięcie do pewnego mocno archiwalnego tematu... aha jak już Alvaren napisał- nie planujemy wyścigowego tempa, jazda będzie raczej spokojnym tempem, wieczorami oczywiście jakiś browarek :) ten browarek to może już nawet wcześniej :D

 

jak są jacyś chętni to prosimy o wpisywanie się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie sie wybieram z Warszawy... Jade albo sobota abo niedziela gdyz wtedy mam bezposrednio ekspres, a samemu pospiechem sie nie odwarze ze sprzetem :P

Moglbym prosic o namiary na ten nocleg (o ile jest konkretny)?

Pozdrawiam

PS. moim wiekiem (20l) prosze sie nie przejmowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no....no......moze sie uda.

 

tylko te 70 km dziennie po gorach mnie przeraza........jak sie wiecej pracuje i piastuje rodzine niz jezdzi, 50 km dziennego gorowania to dosc.........

 

nie mowie nie, chociaz 22-24 mam wyprawe do toporzyska.

zawsze moge wpasc na niedziele/badz sobote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.auto-czesci-francuskie.pl/foto/wisla.html tu jest tylko skromna część wszystkich fotek z ubiegłego roku, reszta serwerów umarła...

 

co do noclegów- dzisiaj dzwoniłem na kwatere i raczej nie będzie problemu z wynajęciem pokoju lub nawet kilku bo wrzesień jest już w Wiśle martwym sezonem i ludzi już za wiele nie ma. Kwatera mieści się w Głębcach niedaleko ostatniej stacji kolejowej. Warunki są dość spartańskie ale jest gdzie spać, pokoje sa z prysznicami i TV, jest gdzie zostawić rowery i postawić samochód. Cena to około 20 zł od osoby za nocleg (pisze około bo da się w zależności od ilości osób utargowac jakiś rabat czasami). To tyle na razie :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucichło bo wszyscy trenują żeby nie wypaść blado przed innymi forumowiczami :D ...

 

termin jest raczej sztywny- grafik w pracy jest taki a nie inny (przynajmniej u mnie...), i nie dam rady w inny weekend.

 

PS. ktoś z Was zna może prognoze pogody na ten weekend ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

niestety jeden weteran wypawy wisla 2005 odpada... :angry2:

niestety slub kuzyna a potem jak dojde do siebie jade do gdanska...

 

gdyby nie zaistniale sytuacje to bym na 100% jechal!!!

 

innym moge powiedziec ze naprawde warto jechac!!!

 

pozdrowienia dla Bedzina i okolic!!!!

Do nastepnej wspolnej wyprawy i piwka :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mail doszedł jutro się porozpisuje bo dzisiaj zbtnio nie moge :/

 

Nie moge jechać mam z######....... amora a koszty naprawy przewyższają koszty wyjazdu które musze przeznaczy c na naprawe :/ NIE NAWIDZE SERWISÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tooreck i chłopaki sorki !!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy nie bierzcie na poważnie posta Alvarena... myśle że jednak coś razem wykombinujemy, jutro będzie jakieś większe info co i jak dalej...

 

PS. jak będziesz podpalał ten serwis tak jak mówiłeś to możesz liczyć na moją pomoc :)

PPS. przypadek Alvarena jest najlepszym przykładem że najlepiej jest wszystko przy rowerze robić samemu i nie oddawać maszynki w obce łapska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...