Skocz do zawartości

Lista forumowiczów z Trójmiasta i okolic.


tichy

Rekomendowane odpowiedzi

No Witam!

Mixołaj jestem z Gdyni karwin.

Z kondycją to średnio, bo jeżdżę ok 1,5 roku a wcześniej byłem molem książkowym :) . i nowy rower mam od początku wakacji dopiero :glare: Na wspólne jazdy (Jak ktoś mnie zechce... :) ) to w przyszłym roku najwcześniej.

Bo zbieram kasę na Biker's super clothes :wink: i kondycję może podciągnę. Przez zimę :002: ??

Niewypada jeździć po cywilnemu więc na razie niepatrzcie na mnie :)

Jeżdżę po lesie na razie.. XC w miarę kondycji..

pozdr 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się przedstawię dokładniej:

Tomek z Gościcina - od kilku lat (sam nie wiem ilu) telepałem się na Kross City, a jakieś pół roku temu fundnęliśmy sobie z łajw Schauffy (MrCo) na Shimano Acera i zaczęliśmy poiznawać przyje,mności z jazdy.

Typowo amatorsko szaleję po lesie (nasze okołowejherowskie okolice są piękne i dość górzyste).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

Sebastian Vitava City (aktualnie na wygnaniu w JuKeju).

Zajezdzam ojcowego Unibika Mirage po konwersji, a jak sie ziemia nie zawali to w przyszlym tygodniu apgrejduje sie w koncu do OSTREGO :twisted:

Kiedys to byla kondycja ale dzis kiepsko... Kazumi cos wie na ten temat :)

3-miejski park krajobrazowy rulezz, a takze szoska do Kartuz, Koscierzyny...

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A ja jestem Marcin z Gdyni- Chwarzna (takie zadupie kolo obwodnicy). Mam 16 lat i chodze do 3 LO w Gdyni. Unibika Evo mam od roku. Jezdze glownie sam - 80% szosa, 20% las. Max dystans dzienny - 389km (gdynia-darlowo-gdynia), przejechane na unibiku - ok. 6500km i wyprawa do suwalk w 3 dni.

W planach - dookola polski w 2 tygodnie, szwecja (w przyszle wakacje), nordkapp (moze za 2 lata...) i inne dluuugie wyprawy z sakwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

to ja też cos od siebie dodam. Mam na imię Oscar, mieszkam w Wejherowie, na roweże jeżdże właściwie od niedawna. Obecnie jeżdżę na czarnym Scott'cie Voltage... (patrz opis). Ze wzgledu na bardzo plastycze i wytrzymałościowe specyfikacje mojego roweru jeżdże troche w XC, ale moja miłoscią jest 4X i lekki FR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

również dołączam do grona trójmiejskich rowerzystów ;) mam na imię Marcin, mieszkam w Gdyni na wzg. św. Maksymiliana. jeżdżę na maszynie zbudowanej na ramie Krossa. Śmigam gdzie tylko się da i jak czas pozwoli (a tego ostatnio coraz mniej, szkoła + praca skutecznie go 'zabierają'..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też cos od siebie dodam. Mam na imię Oscar, mieszkam w Wejherowie, na roweże jeżdże właściwie od niedawna. Obecnie jeżdżę na czarnym Scott'cie Voltage... (patrz opis). Ze wzgledu na bardzo plastycze i wytrzymałościowe specyfikacje mojego roweru jeżdże troche w XC, ale moja miłoscią jest 4X i lekki FR.

A nie chciałbyś dobić do neszego WTC?

Np jutro o 10 pod "Leonem" - rajdzik rodzinny. Zapraszam. Będzie fajna atmosfera , wojskowa grochówka w Leśniewie no i przede wszystkim jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam.

 

To może i ja się dopiszę.

 

Michał z Gdyni Cisowej. Obecnie mieszkam w Belfaście ale planuje powrót. Już się stęskniłem za naszym pięknym TPK.

 

Śmigam na grafitowym Giant XtC 2 2004. Głownie teren jeśli chodzi o Polskę a tu NI prawie tylko utwardzone drogi :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jacek z Sopotu, kłaniam się. jak by się szykowała jakaś wyprawa maruderów niezbyt silnym tempem (ze 4 miechy nie jeździłem) to ja bardzo chętnie. zresztą, również bardzo chętnie poznał bym trochę więcej terenów niż tylko sopot, orłowo i okolice. jeżdże głównie sam więc towarzystwem żadnym nie pogardzę :P

 

pozdrawiam i do zobaczenia na trasie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zasadniczo już się tu wpisywałem, ale chyba mi wybaczycie, że zrobię to ponownie, ponieważ mój "status" się zmienił :rolleyes:

Stałem się bikerem. Niezbyt zaawansowanym czy szybkim, ale od roku myślę, mogę zwać się bikerem.

No więc ponownie - Mikołaj - Gdynia Karwiny.

Jaca_Sopot - nie pomyśl, że Cię kopiuję, ale ciężko to napisać inaczej, niż Ty: też zwykle brak mi towarzystwa na rowerze a i traski w okolicy (Sopot-Gdynia-okolice Gołębiewa-Chwaszczyno)

mi się znudziły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...