Skocz do zawartości

Bikerzy z podkarpacia


roswell

Rekomendowane odpowiedzi

@RD3 jak cos to sie moge wybrac z Wami :confused: Chetnie poznam nowych ludzi z forum .

 

Tylko znajdzmy jeden temat , ktorym sie bedziemy umawiac ewentualnie ;) "Rzeszów i okolice" juz istnieje dlugo w "wycieczki rowerowe" wiec nie robmy zamieszania :D

 

A tak wogle zapraszam na niedzielne wypady za miasto . Tempo niezawrotne , miła ekipa :) Info zawsze w w/w temacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roswell

 

Witam.Kurcze sorry ze tak dlugo nie odpisywalem ale ogolny zapieprz szkolny :blush: Jak tylko naprawie rower (co powinno nastapic do piatku,przynajmniej tak zeby mozna bylo nim jezdzic) to mysle ze moglibysmy sie umowic.Powiedzmy,ze bedzie to weekend (saturday/sunday) a trase to juz Ty wybierzesz bo ja tam sie nie zapedzalem.Jak cos sie wydarzy to dam znac jeszcze na forum.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja jestem bardzo chetny na jazde z kims z forum, gdyz u mnie w miescie mam qmpla, ale nie dosc, ze bez kasu, to rower brata i sezon juz skonczyl sie dla niego ;/ ba! jeździ zeby sie lansowac przed laskami, zamiast trenowac. michal, z kotrym jezdzilem, teraz studiuje i siedzi tam non stop [lublin] a wiesiek, to jezdze z nim rzadko [koles z 47lat ;)] - z nim to na przyszly sezon zaliczam wszystkie bikemaratony :) taki mam plan, bo on na bank bedzie PKP jezdzil, zamiast samochodem na maratoniki <_< Coz, wiec nie ma z kim smigac w moim miescie, daltego chetnie misiek pojezdze z toba na next sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, dawno mnie tutaj nie było.

Misiek, w sumie, to nie wiem czy damy rade w tym roku jeszcze gdzieś się przejechać, ale w przyszłym to na pewno:).

Teraz jeszcze mi się zacznie prawko i tak o jakoś zleci, może jeszcze się uda jakaś ładna pogoda, a jak nie to się zrobi drift na śniegu:D

Pozdro:)

 

P.S. W okresie ostatniej zimy pojechałem z kolegami drogą Chmielnik - Wola Rafałowska i trafiliśmy na drogę pokrytą lodem, kawałek ładnej prostej około godziny 23:D i tak jakoś nam zeszło na ślizganiu się i robieniu różnych dziwnych ewolucji do 01 w nocy:) oj, to było coś:). Może i się uda w tym roku:D.

Pap;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Jestem Łukasz z Grabownicy taka miejscowość między Sanokiem a Brzozowem, jednak zdecydowanie bliżej Brzozowa, wcześniej jeździłem głównie asfaltami zaliczyłem pare razy soline, byłem też na dużej pętli bieszczadzkiej (3 dni), na wakacjach 2007 wybieram się też na małą pętle na jeden dzień ale jeszcze nie wiem co z tego wyjdzie - tak czy inaczej asfalty mi nie straszne, jednak na miejscu interesuje mnie głównie XC las błotko i fajne trasy, pozdro dla ziomali z podkarpacia :021:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Bieszczady ci nie obce to zapraszamy na nasze wypady :) W sezonie 2007 mamy w planie zjeździć całe Bieszczady. Na pewno czasem będziemy przejeżdżać przez sanok czy brzozow więc nie ma problemu, żeby cię do busa po drodze zaprosić :)

 

wszystkie szczegóły na http://www.rowery.rzeszow.pl

 

PS narciarze na zimowe wyjazdy poszukiwani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem Sławek mieszkam nie daleko Krosna. Jezdrze od nie dawna, w sumie to bedzie 3 sezon. Zaczynałem na Authorku Profilu. Ostatnio ndarzyła sie okazja zakupi Authora Visiona.

Jedze jeszcze z 2 kumplami.

W sezonie zdarzaja sie wypady nawet po ponad 100 KM.

Jezeli ktos jest z tych stron to dawac znac a naewno sie gdziez bedzie mozna wybrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...