Skocz do zawartości

Krakowski topick ;).


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Również Kraków - centrum, taka mała przecznica od Karmelickiej; do niedawna było J. Lea ale jestem po przeprowadzce. Z jeżdzeniem obecnie ciężko - praktycznie tylko do pracy i z powrotem, powód: kapitalny remont nowego mieszkanka (o własnych siłach wykonywany :eek: ) + żonka od 4 tygodni w ciąży więc trzeba się opiekować - ale już myślę co by ją zabrać na jakąś delikatną przejażdzke po wałach wisły lub przynajmniej na błonia:) - tylko nie wiem czy to bezpieczne i czy nie stwarza jakiś zagrożeń dla przyszłego młodego/młodej ... :034:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś z Was był zainteresowany jazdą w grupie z fajnymi ludźmi zapraszam na www.cyklokrak.com co weekend organizujemy wypady szosowe albo terenowe. Do wyboru do koloru, zapraszamy :-)

 

 

Właśnie tak myślę, czyby się do Was nie dołączyć, bo fajnie to wszystko wygląda :) Na razie nie mogę się zarejstrować na forum cyklokraka (jakieś problemy z serwerem?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio ludzie kto w czwartek na rower?gdziekolwiek kiedykolwiek tego dnia?ja naprawde mam rzadko z kim jezdzic moze akurat bede na twoim poziomie i bedizemy razem mogli smigac czesto?znalazlem kolege z ktorym jestesmy praktycznie na rowni moze plus minus 5% w zaleznosci od dnia i smigac mozna we dwoch z rowna przyjemnoscia :033:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na forum Cyklokraka dawałem na dzisiaj ogłoszenie na wyjazd o 11:00 spod smoka... Ojców + Bolechowicka. Co prawda odzew znikomy ale udało mi się innego znajomego wyciągnąć :).

na pewno będziemy jechać w Giebułtowie koło kościoła tak jak idzie czerwony szlak (wcześniej go troszkę zetniemy szosą aż do drogi na Pękowica, żeby się nie tłuc tyle po gruzie :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ sorki że nie odpisałem ale mam w plecki egzaminy i musiałem się iść uczyć i tylko na chwilke wpadłem na forum:(dogadamy sie jeszcze kiedyś ok szakq i przepraswzam ze nie odpisałem odrazu

:025: jak tylko bede miał wolną chwilke to dam na pewno znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu tak na forum sie umawiac lepeij na gg moj numer podalem do ogolnej wiadomosci po prostu dodaj mnie do listy i po opisach patrz moich albo sam zagadaj wlasnie wrocilem z wolskiego 2 i pol godzinki pojezdzilem i mam kolorowo w glowie bylo super idealna pogoda a na dodatek przejechalem nowa dla mnie sicezke trudna jak na moje umiejetnosci calutka oraz pokonalem zjazd z ktorym juz od dluzszego czasu psychicznie sie meczylem :) do tego malo ludzi nikt pod kola nie wchodzi a i dla fotografow by sie znalazlo kilka super ujec na jednym podjezdzie oniemialem po prostu-jak kadr z national geografic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...