Skocz do zawartości

[Plecak] Do codziennego użytku, 20-25l


Kenzie

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, że kilka poprzednich tematów zostało zamkniętych chciąłbym nieco się dowiedzieć jaki macie ogląd na plecaki rowerowe, które nie przeszkadzają w codziennym użytkowaniu. Mile widziana pojemność 20-25 litrów. Z racji, że mój wysłużony Twister odchodzi w stan spoczynku po 8 latach, czas na coś nowego. Polecacie coś szczególnego w przedziale cenowym 200-300 PLN? 
 

Deuter Cross Air 20 EXP to świetny model, ale cena jednak sporo przekraczą ową kwotę. 

Deuter Bike One 20l, Cross Bike 18l ?

A może inne modele?

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat 2 a może już 3 smigam z Bike One 20l praktycznie codziennie. Największy atut to solidność, wygląda jak nowy (mam czarno szary). Jest wygodny, dla mnie idealny. Nie podoba mi się że pass biodrowy i piersiowy są na stałe, wolałby je odpinane. Generalnie jestem dośc duzy i pjeknie mi siedzi na samych szalkach,  Piersiowy nie przeszkadza, ale ten biodrowy czsem sie majda gdzies przy ogonie ;-P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie podoba mi się że pass biodrowy i piersiowy są na stałe, wolałby je odpinane. Generalnie jestem dośc duzy i pjeknie mi siedzi na samych szalkach,  Piersiowy nie przeszkadza, ale ten biodrowy czsem sie majda gdzies przy ogonie ;-P

 

Akurat to w ogóle nie gra dla mnie większej roli, ale dzięki za uwagę!

 

http://allegro.pl/plecak-rowerowy-dakine-nomad-18l-threedee-i5963714715.html

 

W tej cenie nic lepszego. W komplecie jeden z lepszych bukłaków na rynku.

Wiele czytałem o tych plecakach, ale nigdy nie miałem z nimi styczności oraz obawiam się, że jednak 3litry mniej do mojego Twistera to jednak będzie dużo. 

 

@davos O Fjiordach nigdy nie słyszałem, ale faktycznie godnie się prezentują. Muszę więcej poczytać, bo i cena atrakcyjna.

 

Co do samych plecaków, nie muszą być z bukłakiem, takowy posiadam więc to nie jest ważne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.

 

Prawdopodobna przyczyna usunięcia:

- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu

- podobny temat już istnieje

- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.

 

Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...