Skocz do zawartości

[spotkanie] Rybnik


Ciastkorz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

By nie zakładać nowego tematu

Czy wybiera się ktoś z rybnickiej braci rowerowej na maraton do Miedzygórza 19 czerwca?, chętnie dorzucę się do kosztów transportu ewentualnie sam jestem w stanie zabrać jednego bikera, z podziałem kosztów za paliwo. Piszcie proszę na priva

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja też mam 13 lat, ale tempo jakby co mogę dostosować :D obojętne mi jest czy ze średnią 30 czy 20 km/h , może g0l14t też się wybierze. Mi termin każdy pasuje, a najchętniej to wybrałbym się na basztę do wodzisławia (jak co nie lubię szosy

 

Jak ktoś chce ze mną (nami) jechac to pisać kiedy wam pasuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ nie wiem czy mi pasuje, wolałbym w piątek, jak tak to na którą godzinę ? Ja proponuję na 10 przy stacji "Crab" (tam przy krajowej 78,obok radlina bo do zalewu na oko będe miał z 25 km :) ). Proponuję jechać na baszte do wodzisławia. Tempem się dostosuję, chyba że pojedzie mój kumpel to turystyczne (ale watpię czy da sie namówić hehe ). Biorę pompkę na wszystkie wentyle, łatki i multitoola, także nic ze sobą nie musicie zabierać (chyba że jakieś dętki). Będę w czerwonej koszulce z decathlona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...