Skocz do zawartości

[spotkanie] Rybnik


Ciastkorz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wpadlem na pomysl aby ludzie z Rybnika i okolic czytajacy to forum spotkali sie w jednym dniu np. na torze 4X lub na Zalewie Rybnickim :D Ja do Rybnika mam 20 km ale to przejade lekko :) Szlo by sie spotkac i np. pojezdzic te 15-20 km razem i lepiej sie poznac :)

 

Wiec chetni wpisujcie sie :D Mnie by pasil termin Sobota 2 wrzesien godzina 16 :D

 

Wpisujcie swoje propozycje lub zgody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam na poczekaniu taka lista kto by byl :D

 

1. Siwyex

2.Arkadius88

3. Pavlitto

4.Hexagon

5. Ja

+ Możliwe ze beda

 

1. KOlega Arkadiusa

2. Moj kolega

 

P.S Skombinujcie jeszcze kogos :D

 

To Sobota 2 wrzesnia termin pasuje :P ?? Jeszcze ktora godzina moze 16 30 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niewiem czy do 15 sie wyrobie ... tzn mam robote rano i zazwyczaj robie do 14 30 wiec nie dam rady na 15 ;) Mnie by pasila 16 lub nawet 16 30... Nieiwem zapytam sie czy bym mogl krocej pracowac na gospodarstwie dam jeszcze znac. Chyba zeby sie w niedziela spotkac bo mam caly dzien wolny ;) Ale znowu Siwyexowi nie pasuje .. A pozatym to bialy dzien.. ja niewiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatus mnie zasypal lawina pracy.. niestety mnie zabraknie na tym spotkaniu :D... Wogole niewiem czy na rower wyjde.. W piatek mialem plan pracy jasny a dzisiaj jeszcze doszly roboty u wujka wiec nie dam rady... Jezdzijcie bezemnie i napiszcie relacje w tym oto temacie :D

 

Pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie ma takiej mozliwości musisz przyjechać ! Ty to zaplanowałeś więc jako założyciel tego tematu nie może Cię zabraknąć ... Bedziemy czekac do Godziny 17 ...

 

Tylko żeby się na miejscu nie okazało że nas kurde 2 czy 3 będzie :> Jak coś to mój numer koma : 694 690 986 !

 

Nie no kurde chłopaki jesteś REWELACYJNI ! Wszyscy się zapisują a przyjeźdza tylko dwóch ... Marcina rozumiem nie może, ale napisał i wytłumaczył. Co z resztą ? Myślę że na następny raz będzie nieco lepsza frekwencja ...

 

Ps. Dzięki Hexagon za śmiganie :P I odprowadzenie do domku ( nie trzeba było <_<) Myślę że przed zmierzchcem dojedziesz ;)

 

Ps.2. Na nastepny raz jak ktoś chce się spotkać z Hexagon'em to odrazu mówie ma pomarańczową koszulke z CCC Polsat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no, Rybnik zawalił troche... Dobrze że Siwy był bo jakbym nikogo tam nei spotkał to totalnie bym zwątpił ;P No pewnie że dojechałem przed zmierzchem :] Ja tez dziękuje i mam nadzieje że na drugi weekend Rybnik nie da ciała tak jak dziś ;/ Siwy jakby co ma dredy i niebieską koszulke, łatwo rozpoznać ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki serio to ja nawalilem moglem przeciez sie domyslic ze bede mial robote... :( Potem jeszcze gdy juz do Was jechalem awaria sprzetu... Dzieki Siwy za to ze dzwoniles :) Tez bym dzwonil ale cos mi nie chcialo konta doladowac... :( Tak bardzo chcialem tam byc z na torze.. ale jakos nie wyszlo miejmy nadzieje ze na drugi raz bedzie lepiej i zjawie sie tam :) Jakby co nie mam stroju kolarskiego ( zaplanowany na sezon 2007) :)

 

Jeszcze raz sorki !! Nastepnym razem juz bede :) JESLI TO BEDZIE NIEDZIELA TO BEDE MOGL SMIGAC CALY DZIEN..

Pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...