Skocz do zawartości

[Nowy dział] Oldtimery - renowacje.


Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy pomyślą, że nowy na forum i od razu się rozpycha. Otóz nie. Po prostu uważam, że taki dział może przyciągnąć trochę ludzi podobnych do mnie. Od czsu kiedy używałem roweru na codzień minęło parę lat. Potem zająłem siesamochodem i jakosnie było czasu. Ale ostatnio znów wróciłem do "kolarstwa" :). Tyle, że tym razem moje zainteresowania to starych aut znalazły odzwierciedlenie w rowerach. Jestem, jak juz napisałem w innym wątku posiadaczem Waganta i obecnie Jaguara i Rometa Sport. Sam szukam dla siebie Jaguara, wagana chcę odrestaurować na oryginał. Widziałem na forum, że jest też kilka osób, które mają podobne zainteresowania. Sam znam też z innych stron kilku takich ludzi. Moze warto by stworzyć dział który dotyczyłby stricte weteranów ich odbudowy, konserwacji, modyfikacji. Bo np mnie mało inetersują niektóre działy i przekopywanie się po kilku działach przez dziesiątki tematów, aby uzyskać jakaś informacje dotyczącą staroci jest mozolne. Tak samo jak miłośników szosówek mało interesują amortyzowane widelce czy balonowe opony.

pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by mi ktoś powiedział gdzie można zdobyć takiego oldtimera to jestem za :unsure: . Może trzeba takich szukać na złomowiskach czy coś? Chętnie bym spróbował odrestaurować takie cacko :blush: Mój kolega ma starego waganta jak widziałem chyba wszystko oryginalne, może będzie chciał sprzedać :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tu jest 3:3, a na głównej stronie jest słownie trzydzieści pięć działów :wink: To dużo, bardzo dużo. Pewnie stąd biorą się tematy z pytaniami np w Testach Sprzętu itp - pogubić się można.

Oldtimerami interesuje się zapewne nie więcej niż 1% aktywnych użytkowników i moim zdaniem powinno być tak jak z Ostrym Kołem - jeden, przyklejony temat w dziale Rowerowe Forum na MAX, gdzie zainteresowani sobie dyskutują :D Dział to moim zdaniem zdecydowanie przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...