Skocz do zawartości

[dyskonty i inne duże sklepy]Lidl, Biedronka, Aldi, Tesco etc. odzież i akcesoria sportowe.


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak ,jak pompujesz bez podłączonego wentyla fakt leci powietrze tylko z tego dużego otworu do wentyla samochodowego. Co prawda prosty nie posiadam ,ale podpiąłem ta mniejsza głowicę pompki pod wentyl rowerowy (dunlop) i sprawa wygląda tak ,że przy jednym/ dwóch naciśnięciach na tłok pompki powietrze poleciało z tego dużego otworu głowicy a później się zablokowało i powietrze zaczęło lecieć z tego mniejszego otworu pompując dętkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś by był chętny na stojak z Lidla z Lubuskiego (Żary, Żagań, Zielona Góra i okolice), to w Nowej Soli dziś było ich chyba z 7 sztuk.

Napisałem maila na kontakt Lidla i dostałem odpowiedź ;)

 

 

informuję, że artykuł Stojak montażowy do roweru był dostępny w sklepie

Nowa Sól ul. Wrocławska 21B - 7 szt.,

w dn. 2016-04-08 w momencie otwarcia sklepu.

 

Jedną sztukę ja kupiłem i jechałem specjalnie do Nowej Soli :D

 

Myślę, że stojak jest wart zainwestowania pieniędzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie pompkę z lidla z ostatniego rzutu ? Mam problem z pompowaniem wentylo presta z gniazda pompki nie powietrze (leci tylko z gniazda na wentyl samochodowy)

 

Wystarczy trochę cierpliwości. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale po kilku naciśnięciach wentyl zaskakuje i leci już tylko z tego wyjścia do presty. Niestety za taką cenę nie oczekiwałbym niczego lepszego. Druga sprawa, mi cała pompka się rozszczelniła i musiałem oddać na gwarancję - po kilku miesiącach niestety.

 

Tak więc, cierpliwości w pompowaniu. Musi zaskoczyć samo.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stałem się posiadaczem pseud reflektora rowerowego z biedry.

po lesie da się jeździć,więcej  niż 5km/h :whistling: szału nie oczekiwałem ale nawet coś widać  :laugh:

Oglądałem go dziś, ale jak dla mnie za mało światła daje i za duże skupienie (mam Solarstorm, który trawę zapala na pełnej mocy ;)). Może być podstawą do modowania, ale przekonać się można dopiero po zajrzeniu do środka. Jeśli ktoś nie ma żadnego światła, to takie biedronkowe byłoby całkiem ok.

Edytowane przez Kolmark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie mam nic innego do wieczornej jazdy,tylko jakis mactronic ale widac male kolko przed rowerem,glw.do jady po miescie.

Zawsze moge oddac bo np moze sie zepsuc :-)

Swieci,co najwazniejsze,i wiejej jest z tego swiatla niz ze zwyklych lampek za 50zl.

Mialem zamawiac z chin ta co co Ty masz ale sie jeszcze zastanawiam.

Masz jakies zdj.jak to siweci? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zamontować na mostek bez problemu. Uchwyt licznika jest na taką ewentualność przygotowany. Ma podświetlane, ale działa pare sekund.

Lampa świeci mocniej niż latarki na aaa. Jednak fabrycznie ma małą użyteczność. Świeci z wąsko by używać w terenie, a w cywilizacji tylko będzie wkurzać wszystkich z naprzeciwka. Brak ładowarki i jakiej kolwiek kontroli procesy ładowania. Co za dobrze nie wróży, dla eksploatacji accu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do licznika to nie warto.

Kupiłem go rok temu bo byłem z synem w biedronie, zobaczył licznik i się napalił. Pieniądze niewielkie więc co tam...

Niby go ma do dziś, i licznik działa (nawet jakieś deszcze przetrwał) jednak wykonanie mocno słabe. Do okoła taka guma, która potrafi się przesuwać, na początku były problemy z resetowaniem (ponieważ wywaliłem paragon to nie było jak reklamować) ale później zaczął działać dobrze.

 

Ogolnie działa ale bardzo tandetny. Ten z Lidla był na moje oko lepiej wykonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informacje o liczniku z biedronki... wiem że to nie ten rodzaj tematu ale koledze pokerman polecam9 latarkę do roweru z linka

 

http://allegro.pl/latarka-do-roweru-led-q5-zoom-aku18650-800m-uchwyt-i5739708670.html

 

kupiłem i przetestowałem super opcja ładowania gdzie włącza się jacka wprost do samej latarki a jakość świecenia bajka... różne dodatki zadziwiły mnie swą jakością przy takiej cenie... niech kolega pokerman rozważy ten zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy trochę cierpliwości. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale po kilku naciśnięciach wentyl zaskakuje i leci już tylko z tego wyjścia do presty. Niestety za taką cenę nie oczekiwałbym niczego lepszego. Druga sprawa, mi cała pompka się rozszczelniła i musiałem oddać na gwarancję - po kilku miesiącach niestety.

 

Tak więc, cierpliwości w pompowaniu. Musi zaskoczyć samo.

Wczoraj za cholerę nie chciało pompować. Dziś z głupoty zatkałem palce gniazdo do presta i ... zaczęło działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask z biedry zakupiny :-)

Jak za 59zl.wyglada i pasuje Ok

Moze nawet lepiej niz z 4f ale czy jest bezpieczny? Okarze sie,mam nadzieje ze nie szybko

Co mnie irytuje to led z tylu kask,oraz brak koloru czarnego w kolorze M :-P

Pzdr fr :-)

Może lepiej żeby się nie musiało okazywać ani szybko ani w ogóle [emoji6]

 

Wydrapane w Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czarny kask i jeździłem w tegoroczne upały nawet w samo południe i co? I żyję, bo przecież materiał, z którego wykonany jest kask (styropian lub poliuretan) jest świetnym izolatorem i nie przepuści ciepła do głowy z nagrzanej powierzchni.

Co innego koszulka - tę mam białą :yucky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...