Skocz do zawartości

[Humor] Kwiatki z serwisu - zdjęcia


Rekomendowane odpowiedzi

Up to reba pewnie dual wiec zyc musi

 

Wracajac do tematu lancuchow.

Musze sie pochwalic

Niestety smiem twierdzic ze za jakosc trzeba placic- i jest ona dobrem coraz bardziej deficytowym .

Jakosciowo campagnolo c10 record pobil swoj rekord : zrobilem na nim..(werble!)7286 km ! w najciezszych warunkach a wiec bloto piach woda i zmiana biegow pod obciazeniem ( rzadko) . Dzis przeskakiwal na 3 najwiekszych koronkach 34 32 28 t. A wiec deore xt i campa c 10 ida do krainy wiecznych obrotow.

 

Mysle ze w lekkich warunkach 15000 km bym na nim zrobil.

Teraz pytanie czy obecne wypusty campy sa dobre nadal?warto dawac cinżki piniadz? Czy wzorem shimano leci na leb i szyje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

O dziwo wewnątrz było ultra czysto ... Oleju wyciekło ... całe 0 kropel, wiec było widać ze powyżej dolnego ślizgu ścianki oleju nie znały :D uszczelki kurzowe popękały ze zgryzoty ( po 2 latach ... ) ale gąbki czyste, został napojony i nakarmiony świeżym masłem. A czy orek jest szczelny ... to sie okaże jutro, czy trzyma ciśnienie.

 

Co gorsza w drugim ktoś tak dopier .... dzielił oś thru axle że jej raczej nie odkręcę i nie zdejmę koła ... no ludzie takie ośki sie lekko zakręca, tylko zeby się zacisk nie odczepił sam a nie dowala metrową rurą ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Heble były lepsze, łańcuchy wytrzymalsze, kobiety dawniej były chętniejsze, a to że 18stki coraz młodsze to już nie piszę ;)

 

HG93 XT po kilkunastu km pierwszej jazdy (fabryczne smarowanie ino przetarte z wierzchu do sucha):

NZFb2FD.jpg

Niby pińdziesiąt złoty dałem ale spodziewałem się lepszej jakości 9rz XTeka niż używanego wcześniej (i dłużej) 10rz deore.

Z braku laku skułem fabrycznym pinem w tym miejscu i czekam aż łańcuch pierdyknie :D

 

Przepraszam za offtopa, ale musiałem się wyżalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Wada fabryczna to nadal wada łańcucha, tak czy nie? :) Przy inspekcji podczas zakładania nic niezwykłego nie widziałem: na każdym ogniwie tak samo się giął, nie trzeszczał, nie skrzypiał, sworznie nie wyglądały podejrzanie.

Na przekosach większych niż pół kasety nie jeżdżę.

 

Funfle polecają campy, ale jak mogłem za jedną campę kupić dwie deorki, które szejkowane na zmiany spisywały się dobrze=>bardzo dobrze to wolałem kupić shimano :)

Spadam, bo temat już mocno naciągnięty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To wideł kolegi z pracy, znanego z troski o sprzęt. :-D, jak bym mial chwilę to rozbiore. Ścianki wywiniete, bo sprawdzałem czy działa. Jak nacisnalem widelec, porzygał się na mnie nie fajnie z dziury. A i sam ją trochę śrubokręt rozgrzebalem stąd bardziej okrągła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, kiedyś wrzucilem zdjęcia podobnie przegnitej Tory

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

No popatrzcie, zdjęcie i ten cytat wskazują że kamieniowy uginacz ma niższą jakość produktów niż inne firmy, nie dość że golenie przeżarte na wylot to jeszcze 2 przykłady w 1 temacie ;)

Ps. Chętnie się dowiem jak to się stało O_o bo olej to na pewno tego nie wyżarł :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...