Skocz do zawartości

[amortyzator] rock shox recon gold, solo air kilka pytan poczatkujacego laika


pmarszal84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;

kupilem nowy rower,a w nim recon, mam kilka pytan, moze niektore sa przesadzone, ale co tam, chyba po to jest forum,by pytac :-)

1. Czym wycierac z blota i kurzu golenie po jezdzie, zwykla szmatka?

2. Jak dbac wogole o niego, tylko wycierac i psikac czyms golenie? jakk tak to czym i jak czesto? Czytalem cos o jakims brunoksie.

3. W prawej goleni mam od spodu takie pokretlo (rurke) od regulacji szybkosci powrotu, jak kupilem rower byla lekko skrzywiona, zadzwonilem do sklepu i powiedzieli zeby wyprostowac poprostu, tak zrobilem, ale tez pociagnolem ta rurke i wyciagnalem, to jest rurka z z imbusem na koncu. Wlozylem z powrotem, wchodzi na scisk.

Moje pytanie: czy czegos nie skopalem ze ja wyciagnolem?

I drugie pytanie ta rurka (pokretlo) bardzo ciezko sie kreci i wlasciwie tylko tak pstryka 2 razy, rozumiem ze ta sa wlasnie 3 stopnie ustawien szybkosci powrotu?

 

 

pzdr piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie ze pokretlo jest czarne, u mnie jest czerwone, mozliwe ze myslicie o jakims troszke innym modelu? a w tym np. zmienili na 3 stopnie ustawienia? W sklepie powiedziano mi ze tak ma byc, ale przestaje im pomalu wierzyc, heh a niby bardziej serwisem sa niz sklepem ....

 

 

pzdr Piotr

Edytowane przez pmarszal84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tłumik TK to nic innego jak Tnij Koszta, czyli robi to samo za ułamek ceny ... czy to samo ? NO nie nie to samo bo tłumik odbicia działa jak chce a TK to nie regulator kompresji tylko zwykła blokada ... Ale jak ktoś nie ma dołożyć do wersji z MC ... no to cóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

U mnie także, jednak zakres błędu jest bardzo niewielki, a w MC klik w ta klik w tamta.... tutaj milimetry i zmiana tłumienia, to głupie. Zgadzam sie manetka wprowadza poczucie tego samego, jednak nie jest i zawsze możesz zrezygnować z manetki, w tk nie możesz( znaczy możesz ale niz nie zyskasz). Poza tym widziałem juz wiele tk które sie nie otworzyły i zostały pogięte ... MC ma sprawny gate, regulowany czy tez nie ale zawsze działający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...