Skocz do zawartości

[Licznik / GPS] Garmin 510 vs 810


syncerror

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że przyszedł czas na zakup licznika. Denerwuje mnie już trochę zrzucanie wszystkiego z telefonu. W dodatku nie widzę ani bieżącej prędkości, co mi też trochę przeszkadza. Chętnie bym zainwestował w licznik tętna do roweru, ale na dłuższą metę to i tak bez sensu jeśli myślę o liczniku.

 

Zastanawiam się nad zakupem Garmina. Mam na oku model 510. Wydaje się w porządku, zwłaszcza, że czas jego działania jest (teoretycznie) dłuższy. Jednak jako, że ostatnio jeżdżę poza trasami to wydaje mi się, że zamiast wyciągania co chwilę telefonu fajnie by było mieć nawigację od razu na rowerze. W związku zastanawiam się też nad modelem 810.

 

Tutaj pytanie do was jak to się sprawdza? Miał ktoś może wersję 510 i wymienił na 810? Jakie są wasze spostrzeżenia odnośnie 810-tki? Warto? Nie warto?

Czujnik prędkości (z zestawu) o którym pisze Garmin to taki, który zakłada się na piastę?

 

Z drugiej strony podoba mi się przedłużone mocowanie na kierownicę Garmina. Boje się, że przy 810 będę wyglądał jak z telefonem na kierownicy. W tym wypadku 510 jest chyba zdecydowanie bardziej "kompaktowy"?

 

Nie chciałem zakładać nowego tematu, ale poprzednie były pozamykane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość forestowy

 

 

Czujnik prędkości (z zestawu) o którym pisze Garmin to taki, który zakłada się na piastę?  
 

 

Standardowo jest GSC 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...