Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wymieniłem wkład suportu BB52 bo coś ostatnio zaczęlo mi strzelać w tych okolicach, szczególnie mocnym ciśnięciu na pedały. Wszystko zatem wskazywało na suport, ale okazało się, że to nie to. Nadal strzela. Trzeba szukać dalej :wacko: Przy okazji wyczyszczony napęd, przesmarowane kółka w przerzutce i przetarty cały rower z piachu i kurzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie stało się to trudne jak kilka razy zacząłem spadać do tyłu i musiałem katapultować się z roweru żeby nie wylądować plecami na betonie. Zaczął załączać się lęk, teraz będę musiał chyba poćwiczyć te wyrzucanie roweru do przodu, żeby się tego nie bać... To jest chyba najtrudniejsze w tym "triku". Trzeba olać zmysł równowagi i zastąpić go wiedzą i techniką, a ta podmianka jest blokowana lękiem/ strachem. Tyle w temacie ŁILI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano do pracy spokojnego i pięknie, po pracy na pełnym speeeeerdzie, żeby uciec przed nadciągającą burzą. Wieczorem jeszcze poprawa mocowania światła u najmłodszego. Czyszczenie mojego napędu, odrdzewianie kilku śrub, czyszczenie, odtłuszczanie tarcz hamulcowych i walka z nóżką, która mi się sama skraca, teraz spróbowałem z klejem do gwintów. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ledwo 21 km, miało być więcej, niestety najmłodszemu na podjeździe tak pechowo zsunęła się noga z pedała, że diagnozą było złamanie nasady kości piszczelowej... zabrakło 14 km do jego pierwszego tysiąca w tym roku, na który tak bardzo się cieszył... cóż może za 6 tygodni

PhotoPictureResizer_180818_191238267-1024x578.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 kilometry dookoła chałupy celem sprawdzenia trzeszczenia suportu pressfit.

Mimo usilnych starań z mojej strony i wydania 600 zeta :033: na "przecudowne patenty" w postaci "superhiper" wkładów suportu,klucza do tychże oraz kleju loktajt,pressfit wciąż nienagannie spełnia swe podstawowe zadanie czyli trzeszczy sobie nadal.:voodoo:

Mjutmalina ten dzwięk,szczególnie w lesie.:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za roboczym standardem, próba naprawy haka przerzutki u młodego, bo pożyczył na chwile koledze rower, a ten sie tak wyglebił, że chya lekko zgiał hak, chyba jeszcze serwis będzie musiał to zobaczyć, potem na próbę jakieś 10 km gibnęliśmy z innym jego kolegą tym razem każdy na swoim ;)  I zaliczyliśmy dużą usypaną górkę, jakaś nowość u nas ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend pogoda taka, że:

1. Opisałem rekordową trasę: http://pidzej.bikestats.pl/1699394,Nad-Morze.html

2. Śledzę poczynania zawodników na BBTour (1008km, limit czasu 70h): http://bbt2018.1008.pl/ Kto wie, może i ja kiedyś wystartuję w czymś takim, co rozpala moją wyobraźnię odkąd zacząłem jeździć tj. od 8 lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...