Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Od poniedziałku 192 km na 16-kg stalowym złomku, który ze względu na rdze, jest obecnie singiel spidem na przełożeniu 44-14, kołach 26x2.1… Pogoda podła, więc na razie nie wyprowadzam szosy. Dzisiaj 22 km, bo uciekałem przed upierdliwym deszczem. Odpuścilem bieganie w tym tygodniu, bo boli mnie jeszcze prawe kolano.

Liczę, że jutro będzie lepiej (kolano i pogoda) i będę mógł rano wyskoczyć na szosę. Na dzisiaj już pas. 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pokręciłem , pogoda już się robi całkiem całkiem więc czemu nie. Jazda bez rękawiczek i pierwszy raz nie zmarzły mi dłonie :) było około 7 stopni , prawie bezwietrznie.

 

5Mh0yZe.png

 

Najszybszy kilometr 1:42 , najwolniejszy 4:22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@ Ychu

O co chodzi z tą minimalną wysokością  - 111 m , bo nie czaję :icon_question:

Tak samo 1457 m w górę i 1470 m w dół na dystansie 20 km z fragmentem drogi krajowej :icon_question:

Przecież to nie góry - jeżeli to nie przekłamania ( w co wątpię ), to proszę o wyjaśnienie.

 

U mnie jak zwykle las - wczoraj 39,5 km, a dzisiaj 35,2 km.

Według poprawnie ustawionego licznika średnia prawie 24 km/h , a na Stravie 23,4 km/h ( smartfon z androidem ).

Może wypadałoby sprawić sobie jakiegoś Garmina :icon_question::whistling:

 

Edytowane przez KrissDeValnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

po co podajecie wartość średniej prędkości? Przecież to nijak ma się do... czegokolwiek.

 

Jedni podają, a inni nie.

Bardzo Ci to przeszkadza :icon_question:

 

PS

Właściwie idąc tym tokiem rozumowania, to po co podaje się przejechany dystans, kiedy wystarczy napisać gdzie się było i co robiło.

Niektóre osoby po prostu lubią porównywać swoje postępy, albo ich brak, bo to jest nie do końca wymierne.

Licznik oprócz godziny podaje też kilka innych pomiarów :bye2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...