Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

o rety, Impa!

 

Ja w sobotę pojeździlem po Śląsku - 50 km, 400m up. 

W niedzielę pobiegałem ze szwagierką - chciała przebiec półmaraton i przebiegła. 22,7 km w bardzo spokojnym tempie. Bardziej zryłem się w sobotę niż podczas biegania w niedzielę. 

Dzisiaj uskutecznię trenażera - po sobotniej jeździe widzę, że brakuje mi siły.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj właściwie.

Od rana uwierały mnie cyferki na endo, niby jest do przodu ( luty mniejszy to i cyfra może być mniejsza) ale jednak.

Gniotło mnie do wieczora a ponieważ w Wawie fantastyczna pogoda do jazdy była wieczorem to wygniotło.

Było:

Nowy%252520obraz%252520mapy%252520bitowe

 

Jest:

Nowy%252520obraz%252520mapy%252520bitowe

Edytowane przez crust
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pada od niedzieli. Miałem wczoraj sobie jeszcze trochę dokręcić, ale niestety pogoda na to nie pozwoliła. Trzeba wyciągnąć trenażer i ogień :) zeszły miesiąc zakończony przebiegiem 833,7 km.

 

post-189013-0-10597100-1456817583_thumb.jpg

Edytowane przez Supr_CK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżyłem mostek, wstępnie o jeden dystans (10mm), a później zobaczymy. Mam jeszcze 15mm do „ucięcia”, ale zastanawiam się też nad zmianą mostka na taki z ujemnym offsetem.

 

+ 75 min na rowerku spiningowym, interwały + 0-max jedną nogą na dużym obciążeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Obniżyłem mostek, wstępnie o jeden dystans (10mm), a później zobaczymy. Mam jeszcze 15mm do „ucięcia”, ale zastanawiam się też nad zmianą mostka na taki z ujemnym offsetem

większość mostków można obrócić na minus, obracając go o 180 stopni, popatrz na swój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tak mi się nic nie chciało że .... Poszedłem do piwnicy i zrobiłem czyszczenie dwóch łańcuchów: shaker z benzyną + kąpiel olejowa. Można zakładać i w drogę pod warunkiem, że znów nie będzie padać. A jak będzie to jest trenażer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość mostków można obrócić na minus, obracając go o 180 stopni, popatrz na swój.

 

Obróciłem mostek na minus - dużej różnicy (optycznie nie ma), więc obniżyłem jeszcze 5mm.

Śmiesznie teraz licznik wygląda, jest pochylony i światło się od niego odbija - prawie nic nie widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem pojeździć z kumplami i przy okazji chciałem przetestować nowe siodełko. Przejechałem 13km i złapałem gumę więc kolejne 3km musiałem iść obok roweru.

Koło zdjęte, ale muszę jutro przyspieszyć zakup łatek i i podkleić 3mm rozcięcie opony od środka i samą dentkę. 

 

Dwa dni temu zamówiłem zestaw łatek i pompkę żeby mieć w plecaku na wszelki wypadek jak w trasie złapię gumę, które dotrą dopiero w przyszłym tygodniu  :verymad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tylko wymiana gripów. Założyłem teraz na kierownicę ESI Chunky. Zobaczymy czy są tak dobre jak się o nich mówi i pisze  :w00t: Samo zamontowanie było banalnie proste. Naczytałem się w necie o tym żeby gripy moczyc w wodzie z dotkiem jakiegoś płynu i dopiero zakładać. Wykorzystałem mój stary sprawdzony sposób. Poprosiłem żonę żeby dała mi perfumy, które więcej stoją niż są używane i których jej nie szkoda. Popryskałem dość obficie nimi kierownicę i delikatnie w  środek gripów, które bardzo łatwo wsunęły się na kierownicę.

Edytowane przez siemalysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tylko wymiana gripów. Założyłem teraz na kierownicę ESI Chunky. Zobaczymy czy są tak dobre jak się o nich mówi i pisze  :w00t: Samo zamontowanie było banalnie proste. Naczytałem się w necie o tym żeby gripy moczyc w wodzie z dotkiem jakiegoś płynu i dopiero zakładać. Wykorzystałem mój stary sprawdzony sposób. Poprosiłem żonę żeby dała mi perfumy, które więcej stoją niż są używane i których jej nie szkoda. Popryskałem dość obficie nimi kierownicę i delikatnie w  środek gripów, które bardzo łatwo wsunęły się na kierownicę.

 

Daj znać jak się sprawują, ponieważ obecnie myślę nad kupnem piankowych (lub silikonowych). Do tej pory rozważałem Ritchey WCS True Grip i Accent Silicon.

 

Ja natomiast dziś odkręciłem stare pedały i je wyczyściłem. Niedługo przyjadą M520, więc się przygotowuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...