Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem pojeździć ale wyciągam rower na światło dzienne , patrzę i stwierdziłem że tak być nie może. Trzeba go wyczyścić. Miało być full czyszczenie ale skończyła mi się ekstrakcyjna a sklep już był zamknięty to łańcuch musi poczekać, Przy okazji zajrzałem do tylnych klocków i one wołały o pomstę , teraz są jak nówki :) Wydziobałem opiłki metalu , przejechałem na papierze i przedmuchałem z resztek.

 

 

http://imgur.com/a/i3vtM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem ostatnio sporo - od 9 dni codziennie, choć często były to dojazdy do pracy lub rodzinne przejażdżki na złomku mtb. W zeszłym tygodniu odebraliśmy nowy rower dla syna (chłopak ma 11 lat i to jego szósty rower:) ) i tych rodzinnych jazd było po prostu więcej. Poza tym praca, ale udawało się dojeżdżać na rowerze z plecakiem wypakowanym sprzętem foto. Kilka razy udało się też wskoczyć na szosę. Zeszły tydzień ponad 470 km - jak na tę porę roku to dla mnie dużo, tym bardziej, że sporo tego dystansu na ciężkim złomie. 

 

Wczoraj też rano tylko 45 km z żoną, potem dojazd na zdjęcia - niewiele ponad 40 km. Wszystko oczywiście na złomku mtb. 

Dzisiaj muszę odpocząć, bo już czuję zamulenie.

 

pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

470km to już duży dystans, zrobiony codzienni może doprowadzić do przetrenowania.

 

Dziś spokojnie choć z wiatrm w twarz nie może być nigdy łatwo. 45km, AVS 28 km/h, 276up

 

Dodatkowo przesmarowane łożyska sterów w szosie i założone nowe klocki z aliexpress.

Edytowane przez Arni220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi dzisiaj wyjechała babka corsą o ludzie. Jeden przejechał , babka podjeżdża , patrzy w obie strony a jednak - wyjeżdża , zauważyła mnie jak już była na moim pasie a ja byłem z 10 metrów przed nią. Trzymałem prędkość około 30 - 34 km/h na tym odcinku i było nieźle. Jechałem oparty na rogach , czas reakcji i zdjęcie rąk to znów kawałek bliżej. Ja sobie przejechałem z 6 metrów na przednim kole a Pani szybko się ewakuowała.

Udało mi się też w zakręcie tak złożyć że przytarłem pedałem o asfalt :D 

 

5FnW405.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj rege szosą: 44,77km, AVS 28,0km/h, 276up

Wczoraj MTB z nastawieniem na podjazdy: 71,66km, 21,3km/h, 814up

Niestety znowu klocki zabrudzone i jazda z dźwiękami hamującego pociągu :D Dziś zamówione już nowe + korki do przedniego koła na QR, będziemy robić drugi komplet szosowy dla juniorki :)

Edytowane przez Arni220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...