Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze budzi we mnie podziw wiedza o ilości przejechanych kilometrów o średnich podczas jazdy....  Jedzie się dobrze , albo źle.. Jak często bywa w moim przypadku od domu z wiatrem do domu pod wiatr..słabiej niż zazwyczaj,lecz w końcu zamiar miał być "rekreacyjny"
Nikt nie mówi,że jazda na rowerze to sama przyjemność - często twierdzę ,że zwykła mordęga- jednakże kolarze to masochiści :)

Edytowane przez Shmitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    Wczoraj po południu 36 km po lesie. Trasa specjalnie wybrana pod kątem ilości podjazdów. Miałem ochotę porządnie się zmęczyć przy nie za długim dystansie. Pogoda troche pomogła w tym chociaż było całkiem znośnie i ten miły wiaterek choć w lesie mało odczuwalny. Przy okazji udało mi się poprawić o 10 sekund mój dotychczasowy najlepszy czas na podjeździe 10%, oczywiście na króciutkim dystansie. Satysfakcja jest bo progres zaczyna być widoczny i odczuwalny. Zauważyłem też, że odkąd zmieniłem koła o wiele łatwiej jest mi się rozpędzić. Wieczorkiem chciałem skrócic przewody hamulcowe, ale żona wyciągnęła mnie na krótką 18 km przejażdżkę późno wieczorną. 

 

     Dziś natomiast udało mi się skrócic przewody hamulcowe, nareszcie rower z przodu wyglada jak rower   :teehee: Żałuję jedynie, że wcześniej tego nie zrobiłem. Obawiałem się, że będzie konieczne odpowietrzanie układu, a w serwisie sporo trzeba czekać na kolejkę. Udało się bez odpowietrzania. Nie zauważyłem zmiany skoku klamki i inych objawów świadczących o powietrzu w układzie. Ale pojeżdżę i zobaczę. 

Edytowane przez siemalysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...