Skocz do zawartości

[piasta] adaptery 9-15/20mm lub Odwrotnie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Szkoda, że wcześniej nie zdecydowales sie na zmianę ramy bo te reaction sl (klasa wyżej niż pro) byly też w innych rozmiarach. Cena z opłatami wychodziła jakieś 1800 bez paru zł. Obecnie zostały tylko 23".

Wrzuciłem właśnie linka do adapterów do osi thru axle czyli 12x142. Do tego oś to koszt kolejnych 30EUR.

Edytowane przez vdcmike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombinerek ...

 

To fajnie ... Nie jestem jakimś specem od tych piast i mam kolejne pytanie. Zmieniam te adaptery na nowe + dokupuję os 12,142mm i to musi pasować ? Nie będę miał żadnego problemu z łożyskami że ta oś jest większa ?

 

 

Szkoda, że wcześniej nie zdecydowales sie na zmianę ramy bo te reaction sl (klasa wyżej niż pro) byly też w innych rozmiarach. Cena z opłatami wychodziła jakieś 1800 bez paru zł. Obecnie zostały tylko 23".

Wrzuciłem właśnie linka do adapterów do osi thru axle czyli 12x142. Do tego oś to koszt kolejnych 30EUR.

Ahhhhh cena znakomita , ale 23 " jest dla mnie za dużo mam 173 wzrostu dla mnie 15 '' rama by była ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie ... Nie jestem jakimś specem od tych piast i mam kolejne pytanie. Zmieniam te adaptery na nowe + dokupuję os 12,142mm i to musi pasować ? Nie będę miał żadnego problemu z łożyskami że ta oś jest większa ?

 

 

Ahhhhh cena znakomita , ale 23 " jest dla mnie za dużo mam 173 wzrostu dla mnie 15 '' rama by była ok

15 będzie za mała. Poza tym tak mała rama do kół 29 wygląda komicznie. Canyon dla przykładu w przypadku linii typowo 29er przy ramie 15-16" ładuje koła 27,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mam do sprzedania adaptery dt swiss 12x142, pasują do 350,240,340,440 i pewnie też innych, warunek to bębenek shimano i średnica osi piasty wew/zew 12/15mm (Tak są inne o dziwo- ktoś już chciał kupić, ale okazało się że piasta nie przyjmie osi 12mm)

Zobacz moją ofertę na Allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=6419218976

 

Tapnięte z mojego Mi3. jeśli napisałem coś dziwnego to wina autokorekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...