Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

lub taką czapke http://www.decathlon...id_8314901.html Jak się to sprawdza w takie pogody jak mamy teraz i w chłodniejsze dni? ?

Mam czapkę. Odprowadzanie potu zerowe. Jest ciepła, powyżej 5C za ciepła. Przy 3C było ok. Tilt jest tylko z nazwy, po odwróceniu w głowę uwiera znaczek oraz odblaskowy pasek który jest chropowaty i twardy. Tak więc nie polecam, więcej minusów niż plusów.

 

Jak dla mnie jest w sam raz. Nie było źle przy -3st. Czapeczka nadaje się na wypady po mieście tak do 20-25 km, potem uszy drętwieją. Zamierzam w niej jeździć tyle ile się da, może i w zimie da radę, jak nie to się zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Doczekał się i Toruń. W końcu. :) Otworzyli wczoraj, zajrzałem dzisiaj. Żadnych specjalnych ofert, czy promocji. Lepiej chyba polować na okazje lub ''promocyjne pomyłki" ;) w sieci.

Wiedza obsługi (tej, która akurat była na dziale rowerowym) bardzo słaba, albo raczej rzekłbym zerowa. Oceniamj na podstawie tego, o co pytałem. No ale to początek, więc można wybaczyć.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dotarł przesyłka. Miałem spore obawy bo wziąłem rozmiar 2XL ale chyba jest to trochę zaniżona rozmiarówka bo właściwie jest OK, mógł by być minimalnie mniejszy ale jak za takie pieniądze to nie ma co narzekać ;) Zobaczymy jak z jakością, trzeba będzie przetestować.

 

Z rzeczy które od razu mi się rzuciły w oczy, to spodnie windstopper mają tylko w okolicach krocza, kominiarka jest chyba na jakąś zmutowaną głowę, albo baaaardzo długi nos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem tego maila, zadzwoniłem na infolinie i powiedziałem że może być sama bluza w zamówieniu. Pani uprzejmie powiedziała że już usuwa spodnie z zamówienia, że już gotowe itp. Tylko nie wspomniała że cena bluzy uległa zmianie - teraz sprawdziłem i w moim zamówieniu na stronie bluza kosztuje 254zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dzisiaj dostałem wiadomość e-mail. Spodni już nie ma. Zamieniłem je na jakieś rękawiczki, różnicę kilku zł zwrócili, a 'nowy' zestaw ma dotrzeć 9.12. Zobaczymy, czy czasem w poniedziałek nie poinformują o braku bluz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...