Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Powitoł

Kumotrowie, macał ktoś plecak jak z linki?

http://www.decathlon.pl/plecak-z-bukakiem-500-pomltd-id_8306477.html

Bukłak, 6litrów powinna mi wystarczyć, kolor jak lubię na przecenie - same plusy ;) z jednym potencjalnym minusem: mocowanie paska piersiowego jakoś dziwnie pokombinowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Daje radę, pupy nie urywa ;)

Korpus zewnętrzny to tworzywo, wnętrze zdaje się aluminiowe. Uchwyt wygodny i na razie działa. Kapsel zabezpieczający wężyk IMO wyrobi się z czasem i będzie spadał.

Nie sprawdzałem do ilu pompuje bo nie mam manometra ani pary w złamanej ręce ;)

Za normalną cenę kiepski biznes. Nawet zefal ma ciekawsze pompki za 70zł. Porównując z pompkami za ~~30ziko: lepsze wykonanie, ładniejsza ;) wężyk który mooooże podziałać dłużej niż krócej :) a na wężyku też mi zależało.

 

po Twojej opinii też się zdecydowałem i nie żałuję naprawdę za cenę 30zł naprawdę wart kupić taką pompkę mała więc przyda mi się na maratonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W decathlonie w Bytomiu są przecenione rękawiczki na rower z 30 na 15 zł (jako ostatnie sztuki) niestety nie umiem je zlokalizować na sklepie internetowym.Na podstawie paragonu 300 w wersji light .Podobne do tych tylko że czarne i opisane BTWIN pismem drukowanym.

http://www.decathlon.pl/rkawiczki-letnie-na-rower-damskie-300-biae-id_8200298.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porcelanowy napisał o plecaku B'TWIN ,wygląda nieżle ,ale rzeczywiście ten pasek piersiowy może z czasem wypinać się z tych prowadnic .Ja mam plecak w którym piersiowy jest umocowany na paskach.Wydaje mi się że trwałość będzie zależeć od obciążenia plecaka,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie, warte jak na pierwsze gacie z wkładką? Może coś ciekawszego, niekoniecznie z Decathlonu, byście w tej cenie polecili? 

https://www.decathlon.pl/spodenki-na-rower-mskie-mtb-700-id_8241509.html

 

Aha, jak na razie to takie pod spodenki by mi pasowało, nie wyobrażam sobie paradować w czymś tak obcisłym  :w00t:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie, warte jak na pierwsze gacie z wkładką? Może coś ciekawszego, niekoniecznie z Decathlonu, byście w tej cenie polecili?

https://www.decathlon.pl/spodenki-na-rower-mskie-mtb-700-id_8241509.html

 

Aha, jak na razie to takie pod spodenki by mi pasowało, nie wyobrażam sobie paradować w czymś tak obcisłym :w00t:

Miesiąc temu stałem przed podobnym dylematem - wziąłem te z linka.

Sprawują się świetnie jeśli chodzi o wygodę, chciciaż obawiam się że latem w dwóch warstwach może być ciepło. Rozważałem też wersję z pomarańczową wkładką, ale żelowa biła ją na głowę. Z rozmiarówką musisz uważać - u mnie raz było dobre L, a w innym modelu wchodziłem dopiero w większe rozmiary.

Generalnie wybór bokserek z wkładką nie jest duży w porównaniu z kolarkami. Ale do tych drugich trzeba chyba dojrzeć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie, warte jak na pierwsze gacie z wkładką? Może coś ciekawszego, niekoniecznie z Decathlonu, byście w tej cenie polecili? 

https://www.decathlon.pl/spodenki-na-rower-mskie-mtb-700-id_8241509.html

 

Aha, jak na razie to takie pod spodenki by mi pasowało, nie wyobrażam sobie paradować w czymś tak obcisłym  :w00t:

 

O jednej rzeczy trzeba pamiętać, Lycra jest dość śliska i spodenki wierzchnie mogą z tyłka zjeżdżać. Można kupić shorty z wbudowanymi gaciami z pieluchą, ale one są inaczej zaprojektowane. Wewnętrzne spodenki nie są ze śliskiego materiału. Co do wkładki to żelowa z decathlonu jest spoko, sam używam i sobie chwalę. Wiele osób też chętnie kupuje zwłaszcza jak są wyprzedaże. :)

 

Co do kwestii paradowania w czymś takim to szczerze powiedziawszy to raczej wątpię, żeby ludzie się za Tobą oglądali, chyba mają ciekawsze rzeczy do roboty. :) Sam kiedyś miałem takie podejście jak Ty, ale wygoda zwyciężyła. Teraz spodenki tylko z szelkami, które na serio dużo dają. Jak miałem spodenki normalne na rowerze to zahaczały się o siodło i ogólnie sprawiały problemy. Nawet jak miałem szorty dwuczęściowe Rogelli. Wiem, że Cannondale robi "furkoczące" spodenki i w pucharze świata cisną w nich Fumic i Fontana, więc na upartego się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jednej rzeczy trzeba pamiętać, Lycra jest dość śliska i spodenki wierzchnie mogą z tyłka zjeżdżać.

Przejechałem w tych bokserkach kilkaset km z różnymi spodniami wierzchnimi. Żadne nie zjeżdzały. Bokserki są bardziej z matowej siateczki niż typowej lycry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na zdjęciach systemu nośnego nie ma, także raczej szału z tym nie ma, ale zawsze można zwrócić, jak się nie sprawdzi ;) Oczywiście pod warunkiem, że nie będzie śladów użycia, więc trzeba zostawić ewentualne metki i nie używać bukłaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samvimes Korzystam z nich od jakiegoś czasu, dwie rzeczy rzuciły mi się w oczy już po pierwszej jeździe - przez materiał swobodnie przechodzą włosy, no i oczywiście pielucha lubi się przesuwać podczas dłuższych wycieczek. Prócz tego nie mam obiekcji, ale też nie mam doświadczenia ze sprzętem lepszej klasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO najtańsze serie z Deca to poziom typowo marketowy, takie same znajdziesz w Lidlu, itp. Wykonanie spoko, ale sama wkładka to kawałek najzwyklejszej gąbki. Jak kupować takie gatki to nie bawić się w pólśrodki, tylko wziąć coś z porządną wkładką i na szelkach. Oczywiście każdy najlepiej powinien wiedzieć gdzie i jak jeździ i jak ceni własny tyłek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zawracać sobie głowę najtańszymi gaciami z pielucha z Deca? Czy lepiej wydać te 30zl na zwykle krótkie spodenki ogólnego przeznaczenia?

Nie warto, lycra wyciera się po sezonie, wkładka to zwykła gąbka, a brak szelek to każdy kto jeździł z i bez wie o co chodzi.

 

#...#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Kumotrowie, macał ktoś plecak jak z linki?

http://www.decathlon.pl/plecak-z-bukakiem-500-pomltd-id_8306477.html

Bukłak, 6litrów powinna mi wystarczyć, kolor jak lubię na przecenie - same plusy ;) z jednym potencjalnym minusem: mocowanie paska piersiowego jakoś dziwnie pokombinowane.

Dzięki za czujność. Powiadomienie na mejla oczywiście nie przyszło ;)

Kliknąłem, jak przyjdzie i przetestuję to nieomieszkam zdać relację.

 

Powiedzcie mi jeszcze: ma ktoś może toola SKS TOM 18? Cena w decu chyba dobra, a sam tool wygląda przyzwoicie:

http://www.decathlon.pl/multitool-tom-18-id_8162575.html

 

Mam sobie coś na urodziny wybrać :)

Coś lepszego w podobnej cenie dostanę? Dobrze jakby się zamknął w pudełku 8x6,5x2cm bo tyle mam miejsca w puszce narzędziowej ;) ale w sumie też niekoniecznie :)

Senks :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam tego toola i nie mam nic do zarzucenia. Mały i ma wszystko czego potrzeba. Imbusy jak to imbusy-działają, łyżka spoko ale trochę zbyt twarda i wolę wozić plastikowe, kluczyk do szprych już testowany w boju-działa, skuwacz sprawdzany w domowych warunkach na hg93 i hg53-dał radę ale ciężko utrzymać to w rękach. Ogólnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto, lycra wyciera się po sezonie, wkładka to zwykła gąbka, a brak szelek to każdy kto jeździł z i bez wie o co chodzi.

 

#...#

Kupiłem rano 2 sztuki, właśnie wróciłem z rekreacyjnego 30km testu - jedzie się jednak dużo lepiej niż w zwykłych krótkich spodniach. Nigdy nie miałem żadnych z pieluchą (jakoś zawsze się broniłem przed obcisłymi spodniami) więc nie mam porównania, ale na chwilę obecną jestem zadowolony. Jak się wytrą to pewnie pomyślę o czymś lepszym. Do mojego rekreacyjnego rowerowania (2-3 tys km rocznie) wystarczą, zwłaszcza w tej cenie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Coś lepszego w podobnej cenie dostanę? Dobrze jakby się zamknął w pudełku 8x6,5x2cm bo tyle mam miejsca w puszce narzędziowej ;) ale w sumie też niekoniecznie



Crank Brothers m19 lub m17. 19-stkę, czasami przy dobrych wiatrach można trafić za 89zł.

http://www.crankbrothers.com/product/view/149

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...