Skocz do zawartości

[Zlot VII] Powrót do przeszłości - Rzeczka i schronisko Orzeł


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny zlot i tradycyjnie było super! Kto nie był niech nie żałuje, tylko pamięta o rezerwacji terminu na za rok, bo zawsze jest fajnie! :-)

 

Miejscówka kapitalna - tak jak widać na fotach - wysoko położone schronisko z super widokiem i klimatem. Super, że tyle ludzi przyjechało i chyba każdy spędził miło czas. Jeździło się bardzo przyjemnie, fajne wycieczki w jeszcze lepszym towarzystwie. Dzięki i do zobaczenia za rok!  :thumbsup:

 

A maraton mi dzisiaj dobrze poszedł, 51msc na 130 osób, muszę częściej z Wami jeździć  :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Serwerownia, krawężnik, wypychacz, spa i kąpiel w fontannie :D Oj działo się, działo. Dzięki wszystkim, za świetnie spędzony czas, było rewelacyjnie! Jak dobrze pójdzie to jutro wrzucę fotki. Pamiętajcie, osoba która będzie miała najwięcej zdjęć pchając rower, oddaje go na cele dobroczynne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwerownia, krawężnik, wypychacz, spa i kąpiel w fontannie :D Oj działo się, działo. Dzięki wszystkim, za świetnie spędzony czas, było rewelacyjnie! Jak dobrze pójdzie to jutro wrzucę fotki. Pamiętajcie, osoba która będzie miała najwięcej zdjęć pchając rower, oddaje go na cele dobroczynne :P

 

całe szczęście, że jeździłem bez świadków ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie - mistrz!

Dzięki całej ekipie za wspólny smażing i młynkowanie na podjazdach, szaleństwo na zjazdach, przedzieranie się przez krzaczory, wieczorne rozmowy i inne przygody :) To dzięki Wam było wspaniale i będzie co wspominać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja jeszcze raz na publicznych łamach dziękuję Marcinowi, za uratowanie mojego wyjazdu, przez pożyczenie swojego roweru!

Jak tam Panie i Panowie rowerki wyczyszczone, przeserwisowane i w całości?

Ps. czy sprężynę w przerzutce się smaruje i ew. czym? (wydaje mi się ze oryginalnie z fabryki coś na niej było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...