Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi o okulary, to kupiłem w tamtym roku, a wczoraj dokonały swego żywota :) poprostu sie połamały a dokładniej tam gdzie jest przykrecona śrubka połamało sie i nie ma szans tego przykrecić... ale za 20 zł przejeździłem cały rok i narzekać nie moge, za ta cene sie opłacalo. Natomiast bluzy długie mam 2 ( jedna kupiona w UK, druga w PL ) do dzis w nich jezdze sa ok. Ale jest coś dziwnego :) ta z UK rozmiar XL jest troche maława ( rekawki ) natomiast ta z PL rozmiar XL jest znów za duża troche :) obie sa kupowane z tej samej oferty rowerowej :) troche dziwne bo Anglicy sa troche "więksi" niż Polacy. Ale ogólnie za ten pieniądz sie opłaca.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis kupilem te okulary z Crivita w Lidlu ale za piernika nie wiem jak wymienic te ramionka na gumke zalaczona w zestawie i jak wymienic szkla w tym okularkach??

Ktos mi pomoze?

 

Jaki masz model okularów? Były chyba 3: (połączone szkła, osobne z ramką tylko u góry i osobne z ramką dookoła). W każdym pudełku była karteczka z instrukcją, wrzucam skan mojej. Te ramionka faktycznie ciężko wyjąć za pierwszym razem, musiałem położyć okulary na kancie stołu i docisnąć ten pięciokąt rysikiem do telefonu;)

post-173334-0-32776300-1436025313_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lidlu od 13.07 oferta produktów dla "aktywnych", m.in. pulsometry:

 

http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=showDetail&id=39382

Kupiłem pulsonetr w decathlonie tez za 60zl.

Z tego co widzę ten z lidla ma alarm na przekroczenie strefy tętna i podświetlenie.

 

Warto bawić się w zwroty do deca i brać tego z lidla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten z Deca. działa dobrze, to chyba nie ma co zwracać. Jak dla mnie bzyczek i podświetlenie to "kwiatki do kożuszka". Pytanie, czy ten alarm jest na tyle głośny, że go słychać w "plenerze", a podświetlenie nie jest tak mierne, jak w moim lidlowym liczniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten pokrowiec. Odradzam całkowicie. Wykonany z łatwo drącej się grubszej folii, w którym jednym miejscu jest dziurawy szew, a ten z kolei nie jest uzupełnieniony żadną gumą. Jedynie dwa brzegi folii można złączyć pod rowerem za pomocą rzepu.

Waga: 250g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...