Skocz do zawartości

[buty] Merrell - reklamacja


skjaatel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Potwierdzam problemy z reklamacja.Zdecydowanie odradzam te firmę. Ewidentna wada ukryta w obuwiu Merell Traveller - reklamacja odrzucona. Gwarancja to fikcja! Za te cenę oczekiwać powinno się tez uczciwego traktowania klienta. Ładne, wygodne, ale jak cos to zapomnieć radzie o reklamowaniu... :( a szkoda! Miejmy nadzieje, ze rynek ukaże za takie nieuczciwe praktyki. PS. Gdzies juz tu o tym było liczylem, ze to odosobniony przypadek... Jednak nie! Wiec informuje i odradzam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam jeszcze gdzieś na dnie szafy Merelle trekkingowe. Jak już ktoś wcześniej wspomniał, na pewno nie kosztuja one 250zł, ale chyba z 2 razy tyle za nie dałem i to kilka lat temu. Uzywane na przemian z innymi butami, czyli sporadycznie, ale na śnieg, mróz, skałki itp. Po 3-4 lata w obu butach popękały wierzchy. Niewielkie pęknięcia, ale jednak są. Nie reklamowałem. Mimo wszytsko polecam te buty, gdyż sa bardzo wygodne, dobrze się trzymają nogi, nie obcierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...