Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 17


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

124km do Srebrnej Góry (fort).

Chata - Świdnica - Pieszyce - Bielawa - Srebrna - Nowa Ruda - Jugów - Rzeczka - Walim - Zagórze - Świdnica - Chata

 

Po drodze spotkailiśmy kilku czechów. Na oko 60+. Jeden z 80. Weseli, mili. Fajnie i lekko się z nimi jechało :)

 

Jedyna "zła" część to incydent podczas powrotu. Zjeżdżaliśmy z Rzeczki. Z hamowaniem na liczniku 40+. Z naprzeciwka jechał biały samochód - płeć kierowcy nieznana. Zjechał on do środka jezdni a potem lekko ruszył. Ręka sama ścisnęła hamulec tylni. Opona zapiszczała. Koło zablokowane, rower robi falbanki. Wyhamować nie było szans - odległość ~30m. Nagle, kierowca wyprostował samochód i pojechał dalej. Całośc wyglądała jak by kierowca miał zamiar skręcać nie patrząc że jadę. Kara śmierci to za mało dla takiego barana.

 

Pogoda: raz zimno, raz ciepło. Rano 13/mroźny wiatr/zachmurzenie, po południu 20/bez wiatru/słońce, wieczór 13/jak rano. Chyba najwyższy czas na rękawiczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spephiroot tam w Walimiu skończyli już drogę remontować?

Poza tym podzowiam, że po takiej trasie miałeś siły zdobyć Rzeczkę.

 

Prawie skończona - można jechać. Toć masz rzut kamieniem z Głuszycy. Pojedź i sprawdź :yucky:

Siły miałem ponieważ jeżdzę turystycznie - nie katuje się, nie robię średniej, itd. By było jasne: podjazd był w Sokolcu, sama Rzeczka była z górki. Bardziej mnie Srebrna sponiewierała :teehee: Wszystko powoli, na spokojnie. Wyjechaliśmy ~9.00 a wróciliśmy ~20.00. Nie przeczę że mnie wszystko dziś boli :sweat:

 

 

widok tatr mnie zatrzymał i poleżałem ponad godzinkę na łące w słońcu

 

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się, z Twojej strony podjazd był w Sokolcu, ja przeważnie jadę na odwrót. Trochę zniechęca mnie ten remont drogi i mega stromy podjazd końcowy żeby się tam wybrać znów, musiałbym zmienić kasetę z 25 zębów na 28 największej zębatki.

 

A dziś jeździłem po lasach.

 

  • DYSTANS26.60 km
  • CZAS TRWANIA2g:11m:04s
  • ŚREDNIA PRĘDKOŚĆ12.2 km/h
  • MAX PRĘDKOŚĆ53.8 km/h
  • KALORIE1792 kcal
  • NAWODNIENIE0.81L
  • ŚREDNIE TĘTNO147
  • MAX TĘTNO186
  • MIN WYSOKOŚĆ470 m
  • MAX WYSOKOŚĆ969 m
  • ŁĄCZNIE W GÓRĘ454 m
  • ŁĄCZNIE W DÓŁ528 m
  • POGODAPrzeważnie słonecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DYSTANS24.50 km
  • CZAS TRWANIA1g:23m:17s
  • ŚREDNIA PRĘDKOŚĆ17.6 km/h
  • MAX PRĘDKOŚĆ39.6 km/h
  • KALORIE1108 kcal
  • NAWODNIENIE0.53L
  • MIN WYSOKOŚĆ116 m
  • MAX WYSOKOŚĆ159 m
  • ŁĄCZNIE W GÓRĘ112 m
  • ŁĄCZNIE W DÓŁ130 m
  • POGODAPochmurno

https://www.endomondo.com/workouts/user/10366840

 

Pierwszy raz od dawna, z różnych powodów. Witam ponownie wszystkich Was. Średnia słaba bo jechałem z siostrzeńcem, który niestety nie dotrzymuje mi tempa (popracujemy nad tym). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...