Skocz do zawartości

[endomondo vs strava] co sądzicie o tych dwoch aplikacjach ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam z Endomondo na Microsoft Lumia 640 LTE, nie narzekam na sygnał GPS, łapie szybko.

Stravy nie ma w Windows Phone, a synchronizacja Endo ze Stravą mija się z celem, skoro Strava GPXa przelicza według swojego algorytmu, a interpretacja auto pauzy z Endo do Stravy to jeszcze większa rozbieżność. Więc sens interpretowania bardziej szczegółowo przejazdu mija się z sensem. Z Runtastica na Strave też wychodzą dziwne rzeczy.

Dopóki nie ma Stravy na WP to nie widzę sensu synchronizacji.

Jak ktoś jeździ "profesjonalnie" to są lepsze aplikacje i urządzenia do analizy trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

przeczytałem dzisiaj pół internetu i nie mogę znaleźć rozwiązania pewnego problemu.

czy istnieje możliwość zmiany danych które wyświetlają się podczas treningu w Stravie?

Aktualnie mam dostępne trzy wskazania

- Time

- Avg speed

- Distance

 

Najbardziej zależy mi na tym, aby wyświetlała się prędkość aktualna, a nie średnia.

Dodam, że używam telefonu z Androidem.

Z góry dzięki za pomoc

Zobacz sobie IpBike, lepszej apki na androida do nagrywania treningu nie ma. Tylko się nie przeraź wyglądem. Wszystko można tam ustawić pod siebie. ;)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej.

Mam problem w HTC One M9 żony. Jest tam android 6.0 i za nic strava nie chce się uruchomić. Nie ma włączonego żadnego oszczędzania energii. Czytałem, że to może być przyczyną. Miał ktoś taki problem i go rozwiązał. Prosiłbym o podzielenie się tym.

 

Pozdro

 

 

Wysłane z mojego SM-G925F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Cześć,

 

Czy w Stravie można sobie wybrać co ma się wyświetlać podczas treningu na głównym ekranie, tak jak w Endomondo? Zakupiłem czujnik tętna ANT+ i wolałbym, żeby pokazywał puls aktualny, a nie średni.

 

Pozdrawiam

 

Edit: doczytałem kilka postów wyżej podobny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...