Skocz do zawartości

[farba]Jakimi farbami malują rowery ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam oddałem rower do fachowca lakiernika aby pomalował mi go na kolor czarny i jutro z nim będę wybierał odcień oraz jaki to ma być czy metalik czy jakieś tam inne ja się na tym nie znam,ale chciałbym aby wybrał mi mniej więcej taki kolor.Jak mu go opisać go,aby uzyskać podobny? Niestety fachowiec niedowidzi z smartfona a drukarka powoduje wyblaknięty kolorek.

http://st2.static.bikestats.pl/87/b9887-u6538_orig.jpg?1387521353

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oczywiste,że czarny mat lecz jest chyba jaśniejszy lub ciemniejszy nie jestem spec od kolorów,ale ten rower kross ma taki jasny odcień,Np

webm3%5B1%5D.jpg to jest czarny mat i ten kolor jest dla mnie za bardzo intensywny, No ale dobra nie będziemy drążyć tematu postaram się go nakierować aby tak wymieszał farbę pod kolor tego roweru oraz zrzucę zdjęcie może uda mu się coś z telefonu zobaczyć :) Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od zdjęcia, te kolory w rzeczywistości mogą być identyczne, a wystarczy inaczej zrobić zdjęcie i wydają się diametralnie różne.

Moim zdaniem te rower i BMW mają bardzo zbliżony odcień tylko że na BMW jest go dużo więcej i różnica w zdjęciu dlatego na kompie wydaję się "intensywniejszy".

 

Mów spokojnie "czarny mat" i bankowo wyjdzie tak jak chcesz.

Jak zaczniesz kombinować z rozjaśnianiem to wyjdzie szary mat i będzie lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek wyszedł bardzo ładny dokładnie taki jak chciałem. Mam teraz dylemat jaki kolor drugi pasuje pod czarny mat wiem,że praktycznie każdy,ale nie mam pomysłu. Zastanawiam się nad kolorem,który będzie się wyróżniał delikatnie czyli odpadają tu jaskrawe kolory. Więc tak  rama czarna, mostek , kierownica czarna , koła trzykomorowe czarne  ale ranty chciałbym tutaj zmienić na kolor wyróżniający je i czy to zda egzamin nie będzie zbytnio wioski ? ewentualnie chciałbym przemalować takie elementy jak pancerze linek , śrubki  , od steru śruba, mocowanie siedzenia "sztyca od siedzenia czarna"  i ewentualnie zaciski tarczowe. Wiem,że powinienem wybierać pod swój gust,ale sam nie wiem  a nie chce wioski zrobić .Proszę o pomoc a zdjęcia podeślę za godzinkę i pokaże jak pomalował ramę 


http://imgur.com/6rnomjT

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...