Skocz do zawartości

[Licznik] Na dwa rowery - Sigma


Kill84

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, w instrukcji dla Sigmy ROX 6.0 CAD było to opisane.

Za każdym razem nie trzeba tego robić, jak juz raz zmienisz to tak zostanie. Licznik automatycznie pozna z którym czujnikiem pracuje.

 

No dobra, zabawy ciąg dalszy. Nie działa. Podejrzewam że jest to wina złego koszyczka na drugim rowerze. Mam kupioną dokładnie taki jak poniżej. Co prawda ma w środku napis DTS a nie STS jak licznik i koszyczek na pierwszym rowerze, ale w opisie jest info że pasuje do 1609 STS...

 

f-sigma-podstawka-do-licznikow-bc-1106-b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak działa ;-)

na pierwszym musi być zaprogramowane na zieloną lampkę, a na drugim na czerwoną. i śmiga nawet na koszyczku DTS.

 

dzięki za pomoc!

 

swoją drogą, pytałam w 4 sklepach, z czego 3 są przedstawicielami Sigmy w PL i nikt nie wiedzial  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zadziała jako pierwszy rower.

Jak chcesz mieć osobny przebieg dla drugiego roweru to musi być podstawka z przesunietymi pinami. Oryginalna podstawka też jest pod pierwszy rower.

Kupiłem właśnie 2 podstawkę pod 16.12 i nie działa z 2 rowerem .Jak zamienić piny ,można to zrobić samemu w oryginalnej podstawce?Co oznacza zamienić piny, zaklejałem je ,ale wtedy nie działa czujnik prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...