Skocz do zawartości

[Zakup] Trek 1.1. 2014


Rafal88

Rekomendowane odpowiedzi

W grudniu ubiegłego roku kupiłem używanego TREKA 1.2 z 2010 roku.Mimo że w latach 80-tych.jeżdziłem na rowerze przypominającym wyglądem rower szosowy ,to jednak jeżdżenia na TREKU uczyłem się jakby od nowa.Ale łagodna zima sprawiła że przejechałem już kilkaset km.Z każdym dniem i kilometrem poznawałem ten rower.Wydaje mi się być naprawdę ,użyję brzydkiego sformułowania,skalkulowany.Świetny na podjazdach,a i na zjazdach czuję się coraz pewniej ,i te same zjazdy pokonuję z coraz większą prędkością.Ponieważ rama i widelec są w w moim TREKU jak i w tym który chcesz kupić są takie same ,więc mogę spokojnie polecić.Co do osprzętu się nie wypowiem bo to chyba rzecz drugorzędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobo - korby z masła, ale gwintowany suport pozwala na stosunkowo tani apgrejd z korbą pod kwadrat, wielowpust, Hollowtech II... Cieszy spora ilość miejsca na grubsze kapcie lub błotniki oraz możliwość zamontowania bagażnika z tyłu - zwiększa to wszechstronność roweru!

 

 

 

Ja bym jednak nie szedł w napis na ramie, tylko poszukał czegoś innego .

 

 

Rulez - a tak dokładniej, o co Tobie chodziło tym razem? 

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...