Skocz do zawartości

[magura marta] Używa ktoś?


Jack Danniels

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam do kupienia w bardzo okazyjnej cenie Martę (nówka z 2005 roku) na przód i chciałbym się dowiedzieć czegoś o tym hamulcu od posiadaczy.

Właściwie to już jest praktycznie moja, ale jeśli to jakiś bubel (w co wątpię) to jeszczę się mogę szybko wycofać. Dajcie znać. Pliiizzz!!!!

 

Jak dotąd mam Sole (hayes) i bardzo mi zależy na zmianie przedniego hamulca na coś efektywniejszego.

Miłym zaskoczeniem jest dla mnie waga tego hebla. Trudno oprzeć się wrażeniu że ma się w ręku plastikową atrapę. Z tego co się orientuję to jest topowy model Magury, tylko czy aby nie jest on przeznaczony dla zawodników którym zależy na wadze, a nie trwałości??

 

Jeżdżę czasem na maratony, ale głównie to po polach i lasach na lubelszczyźnie. W każdym razie żadne DH czy street.

 

Z góry dziękuję

Jacunio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej topowem lightowym modelem Magury jest Marta SL ale ona juz kosztuje znacznie wiecej a w tej cenie wiele roznic nie ma od zwyklej Marty. SL`ka jest lzejsza o ile dobrze pamietam jakies niecale 50g

Jedyna różnica jaka się pojawia to taka, że SL-ki mają karbonową klamkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uzywam, hamulce leciutkie i zyletki :] Cena sklepowa kosmos a na allegro taniocha :) Niestety przod mi sie jakos zapowietrzył ;) Walczylem sam ale srednio wychodzilo mi dopowietrzanie, jutro idzie chyba do serwisu :/ A zaleje teraz LHM bo to 20zł/litr :P a nie 69zł/250ml :P Pozdro i bierz jak mozesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...