Skocz do zawartości

[kupkolo.cz] temat dla osób zamawiających z tego sklepu.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

A to Panowie to jest chyba bezkonkurencyjnie na polu wszelakich bukłaczków:

 

http://www.kupkolo.cz/hydrapak_v178/

 

Ja wymiękłem... Bukłak 3L takiej jakości za 85zł, 2L za 81zł... I dostajemy porządne wykonanie, magnetyczny klips, i ułatwione czyszczenie.

 

A w Polsce po 120zł i więcej! Polecam w przyszłym zamówieniu, wykupmy im cały zapas :D


Zamówienie za 16 marca włącznie  zostało już zamknięte i wysłane. Będę także tutaj na bieżąco wszystko aktualizował :)

 

@szewka, najważniejsze, że zamówienie jest kompletne i nic nie (powinno) umknęło :) Reszta jest naprawdę mało ważna, im mniej wiesz, tym jesteś bezpieczniejszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Chcieliście listę rzeczy zakupionych przez forumowiczów, to ją umieszczam.

 

Rzeczy wszelakie, przeróżne, a wszystkie linki do nich powinny działać.

 

PS. Oleju RedRum na razie nie ma, poszły zwroty do zainteresowanych

 

Lista - wiele rzeczy to końcówki, więc nie ma też się co do końca tak sugerować :P  :

 

http://www.kupkolo.cz/retez-campagnolo-record-c9_z2349/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, obawiam się, że na razie nie ma na to szans, przynajmniej w dolnośląśkiem - www.bikestacja.pl (i nie tylko) poszła tym torem parę lat temu, więc dla nikogo nie jest(nie powinno być) tajemnicą, że oni ciągną od Czechów, a oferują ceny na asortyment, a przynajmniej ich dużą część, jak z Pyrlandii(czytaj: od Shi(t)mano Polska).

 

Chyba, że taki sklepik otworzyć gdzie na Podbeskidziu albo Podkarpaciu, i dać "konkurencyjne" ceny - to już prędzej :D

 

A na razie musi nam pozostać ta partyzantka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać łączną sumę zamówienia? Bardzo zawiły ten kurs korony, mocno odbiega od bankowego. Nie można podać normalnego bez udziwnień i osobno kosztów wysyłki?
Takim sposobem wychodzi gruba "zakładka", przy sumach jakie padają to o wychodzi na czysto 500-1000 zł na czysto do przodu na zamówieniu, więc ładny biznes :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryjas nie wiem jak Ty to obliczyłeś. Obecne zamówienie wyszło w okolicach 46 tysiecy koron. Po kursie jaki podał Beskidek wyszło mniej wiecej 7130zł, a normalnie w kantorze dają średnio 0,151.. Więc jakie 500-1000zł zysku? Ja tu widzę ledwie 184zł. Za czas jaki poświęca na złożenie zamówienia, przepakowanie i rozesłanie, wydaje mi się to uczciwym wynagrodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez udziwnień ? Beskidek napisał po jakim kursie przelicza i jaki jest koszt wysyłki do waszych domów (nikt nie musiał się na to zgodzić). A jeśli wyszedł przy tym wszystkim na + to dobrze. Jest odpowiedzialny za 50-100 produktów, za zamówienie oraz ponad 7000zł (jak ktoś to podliczył). Nikt nie będzie się w to bawił charytatywnie. Dobrze, że jest ktoś taki, bo dzięki niemu wszyscy na tym skorzystamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @bryjas - bardzo łatwo jest postrzegać sprawy bardzo powierzchownie, skupiając się na tym, co najważniejsze, bo jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o: pieniądze.

 

Mogę tylko wyrazić swoje podziękowanie i szacunek wobec kolegów: @Goorgoo23, @STF oraz @tylkoNiedzielny, którzy dostrzegają i wymieniają to wszystko, o czym pisałem wcześniej, a z czym Ty chyba nie do końca się zapoznałeś.

 

Uważam, że wyczerpująco wyjaśniłem wszelkie kwestie związane z zamówieniem na stronie drugiej tegoż wątku, gdzie odsyłam na dogłębną lekturę. Liczę że Twój wpis był tylko drobnym nieporozumieniem i wynikiem nie doczytania.

 

Owszem, muszę uwzględniać pewien bufor bezpieczeństwa, ze względu na skoki kursu walut. Natomiast spokojnie rozkłada się on na drobiazgi które normalnie nie są obciążeniem ale przy takiej ilości przesyłek są już wymierne, mam tu na myśli, opakowania, taśmy klejące, sam dojazd po przesyłki itd.

 

Wierzę, że wszystko stanie się dla Ciebie bardziej przejrzyste, a jednocześnie kompleksowe, gdy już zapoznasz się z wcześniejszymi wpisami.

 

Na sam koniec dodam konstruktywnie: zapraszam do zapoznania się z ofertą tego sklepu, może akurat znajdziesz coś dla siebie, coś, na czym NAPRAWDĘ dużo zaoszczędzisz.

 

Albo po prostu coś, czego z tych lub innych względów nie jest najzwyczajniej dostępne dla żadnego z Nas, forumowiczów, w tym pięknym, ale coraz bardziej jałowym kraju, jakim jest Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na sam koniec dodam konstruktywnie: zapraszam do zapoznania się z ofertą tego sklepu, może akurat znajdziesz coś dla siebie, coś, na czym NAPRAWDĘ dużo zaoszczędzisz.   Albo po prostu coś, czego z tych lub innych względów nie jest najzwyczajniej dostępne dla żadnego z Nas, forumowiczów, w tym pięknym, ale coraz bardziej jałowym kraju, jakim jest Polska.

 

dokładnie beskidku :)

Ja już mówię, że jak tylko fundusze pozwolą i jeżeli Ty oczywiście wykażesz chęci do następnych zamówień to co miesiąc będę coś zamawiał :) (bo przecież rower składam) :)

 

I ode mnie też wielkie  Podziękowanie Dla Ciebie za wszystko, za to że się podjąłeś tego, że się "oddałeś" tej sprawie., za Cierpliwość do użytkowników m.in Do mnie :PJESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKUJĘ  

ps. Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi :)  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...