Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

@rambolbambol:  No fakt, jest to pokrak przedziwnej maści i upierzenia.  Gumy to nie zmieści za wiela, obawiam się że 50c to absolut a najlepiej byłoby celować w 47c.  Pióra dolne "wgięte" skutecznie uniemożliwiają zasadzenie czegoś bardziej mięsnego a górne też nie napawają zbytnim optymizmem.  Aha, jesteś drugi, zaraz po Rubasznym Gnomie Podpoznańskim ;) 

 

Sh!tloads dół.jpg

Sh!tloads góra.jpg

 

p.s.: tak, zadnie koło siedzi krzywo - muszę obadać czy dropy są prosto wspawane czy generalnie rama jest pokurvviona lekko...

Edytowane przez kazafaza
Foty, galeryja w kuńcu, he!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....chyba to mój pierwszy raz tutej ;-)

24b75a910e047032.jpg

Nowy kierownik od Authora z przepłaszczeniem- świetnie sie ta półka sprawdza, no i fenomenalna gruba owijka.

https://velo.pl/czesci/kierownice/author/aco-hb-gravel-x8

https://velo.pl/czesci/chwyty-kierownicy-i-owijki/chwyty-kierownicy/author/agr-gel-x7

Edytowane przez woojj
  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@no1 pewnie moderacja mnie zaraz rozstrzela, no ale trudno :D

Jak się sprawuje ta rama? Jak z jakością wykonania? Stery siedzą prawidłowo? Prosto z pudełka nie miałeś jakiś problemów, typu że coś było zalane farbą, coś nie pasowało itd?

Ostatnio był do kupienia frameset w bardzo dobrej cenie. Trochę żałuję że nie kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, skom25 napisał:

@no1 pewnie moderacja mnie zaraz rozstrzela, no ale trudno :D

Jak się sprawuje ta rama? Jak z jakością wykonania? Stery siedzą prawidłowo? Prosto z pudełka nie miałeś jakiś problemów, typu że coś było zalane farbą, coś nie pasowało itd?

Ostatnio był do kupienia frameset w bardzo dobrej cenie. Trochę żałuję że nie kupiłem.

Miałem dwie takie ramy i obie były proste i bez zarzutu. Poza jednym - wersje pomarańczowe tracą kolor. Dlatego swoją przemalowałem. Z tego co kojarzę, jeden forumowicz miał krzywe osadzenie sterów, ramę reklamował.

 

Edit: przypomniało mi się, w jednej ramie nitowkrety do mocowania koszyków na bidon były uszkodzone.

Edytowane przez no1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...