Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

4 Rowery w kawalerce ciężko gdzieś umieścić. Zwłaszcza,  że z różnych względów mamy w pokoju 2 łóżka. 

Moje rowery na wierzchu, ale dziewczyna jak che iść na trekinga to nie jest zbyt zadowolona, że jej rower jest zastawiony dwoma moimi ;) Jej szosa stoi we wnęce w korytarzu. Całe szczęście, że jest to rozmiar 48 bo inny by chyba tam nie wszedł.  Trochę  jest wstydliwa, wiec chowa się za ciuchami :)  

20190303_104944.jpg

20190303_104532.jpg

  • +1 pomógł 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było:
Opony - IRC Mythos XC 1.95
Mostek - Kore 110mm
Jest:
Opony - Continental Race King 2.2
Mostek - Tioga O'Bone 80mm

Myślę, że zmiana jak najbardziej na plus jeśli chodzi o wygląd. Spory balon Race Kingów oraz krótszy mostek dodały "Bergowi" charakteru. Zawsze mi się podobał, ale teraz jest konkret.
Walory użytkowe po upgrade będę testował jutro :)

EDIT: Jaki wrzucacie zdjęcia o dużej rozdzielczości tak, aby zmieścić się w limicie wagi?

 

naBjIPv-2116x2821.jpg

Edytowane przez Donayo
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Donayo napisał:

EDIT: Jaki wrzucacie zdjęcia o dużej rozdzielczości tak, aby zmieścić się w limicie wagi?

W tym wątku staramy się być powściągliwi, jeśli o rozdzielczość chodzi. 200x300 pikseli styknie, byle był jak największy szum i można było rower na zdjęciu rozpoznać.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2019 o 11:18, maniol12 napisał:

4 Rowery w kawalerce ciężko gdzieś umieścić. Zwłaszcza,  że z różnych względów mamy w pokoju 2 łóżka. 

Moje rowery na wierzchu, ale dziewczyna jak che iść na trekinga to nie jest zbyt zadowolona, że jej rower jest zastawiony dwoma moimi ;) Jej szosa stoi we wnęce w korytarzu. Całe szczęście, że jest to rozmiar 48 bo inny by chyba tam nie wszedł.  Trochę  jest wstydliwa, wiec chowa się za ciuchami :)  

20190303_104944.jpg

20190303_104532.jpg

Canyon w mega kolorze i fajne to takie coś (no własnie co to?) na skraju parapetu obok doniczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Waza jak już wiesz z innego wątku mam chwilowo sprawny jedynie przedni hamulec. Sytuacja awaryjna, hebel, dupsko zjechało z siodła i o... się 'wygło' :) A tak na poważnie to bardzo wygodne siodełko (Selle SMP TRK Gel), aczkolwiek niekoniecznie do tego roweru :)

Ten rower to jeszcze 'work in progress' :) Myślę nad inną kierownicą, mostkiem, gripami, czekam na hamulce XT i siodełko też mam już inne. Tylko trochę boję się je założyć. Raz z obawy o samo siodełko a dwa z obawy o mój zadek :) Swoją drogą producent deklarował 155g...  (Katana Ultralight CrMo).

 

EDYTA: Chyba wiem, gdzie jest 'błąd' z wagą. Nie wyjąłem tego plastiku, który jest pomiędzy szynami. Jest jednak 155g :D A nawet 154 :)

20190305_112937.jpg

Edytowane przez Eazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...