Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to co? Komin, przecież widać :)

 

Serio, im bardziej przyzwyczajam się do tego, że w winklach nie chodzi o trzymanie dupy nad tylnym kołem tylko dociskanie przedniego, tym niżej ustawiam mostek.  W tym sezonie dotarłem do limitu (podkładek of koz ;)).

 

Resztę się utnie w międzyczasie, spox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się doczekałem spełnienia marzeń- porządnego amortyzatora, nie obyło się niestety bez poświęceń- amortyzator kupiłem po taniości, ale moja rama nie chciała się pogodzić z taperowaną rurą więc musiałem kupić nową, potem okazało się że kupiłem złe stery- główka ramy 55mm a stery zs56, mam te "złe" na sprzedaż, jakby ktoś był zainteresowany. Na tylni hamulec na razie zabrakło kasy, w wakacje spróbuję coś zarobić i złożę sobie nowe koło oraz kupię lżejsze opony bo te ważą prawie 2 kilo komplet :o

Ale koniec gadania- tak się prezentuje moja maszynka- wg. mnie wygląda super, nie biczujcie za mechaniczny hamulec ale nie chciałem się babrać w oleju- wystarczy mi amortyzator :whistling: to różowe coś na sztycy to opaska odblaskowa- nie kłuje specjalnie w oczy a jest tam na wszelki wypadek jakbym miał pecha i trafił na policjanta który się czepia braku odblasków.

IMG_20160316_122104.jpg

 

(Proszę wybaczcie za pozbawienie wzroku części osób tu zebranych)

Edytowane przez piciu256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RATUJCIE MOJE OCZY  :blink:  Ten blask światła słonecznego do którego nie przywykliśmy w tym wątku poraził je tak mocno że nie wiem czy okłady z cukinii będą jakąkolwiek ulgą. 

 

WEWNĄTRZ panie @@piciu256, wewnątrz! Zasady panujące w wątku wypada znać. 

 

Proś w takim razie o wybaczenie, wprowadź sprzęt którym chcesz się pochwalić w zamkniętą przestrzeń, dorzuć jakieś śmierdzące trampki, słoik ogórków kiszonych, zrób gorsze zdjęcie i zapraszamy ponownie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piciu256

Post został zgłoszony do moderacji z uwagi na kadr wskazujący na ewidentne "zewnątrz". Zaciągnij tego welocypeda do piwnicy, salonu czy toalety, beź jakieś pudło czy ścierke nałożoną na słoik i zrób porządną fotkę godną tego wątku. Twoje zdjęcie burzu cały nasz paradygmat.

 

@Sobek82

Dawno tak piękne i mroczne zdjęcie nie gościło na naszym wątku. Aż musiałem wypić litr maślanki i wyjść na świeże powietrze, żeby ochłonąć. Jeszcze minuta i mój mózg domagał by się lobotomii.

 

Samo ustawienie kadru i światłości nasuwa na myśl katakumby, w których grzebane są zwłoki braci zakonnych jakiegoś mrocznego klasztoru. Zdekompletowane rowery ewidentnie wskazują na barbarzyńskie praktyki, jakie wiążą się z tym obrządkiem. Całość pokryta jest rudym prochem z rdzewiejących chromolowych ram. Nawet nie będę pytał, co to jest to na ziemi i w worku z pierwszej fotografii, ale z pewnością odpowiednie służby z chęcią by się tym zajęły.

 

Sobek, będę szczery … jesteś Beksińskim fotografii rowerowej. Chylę swoją pokrytą łupieżem głowę przed twoimi zdolnościami.
 

 

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie jak sie na nich jezdzi to wiem, bo mam, pytam tylko , czy to te nylonowe. Zakladajac, ze tak, to jak trzyma na nich noga. Bardziej interesuje mnie zywotnosc, bo moje Wellgo po 1000+ km to remont totalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...