Skocz do zawartości

[ZLOT] VI zlot FR.org Info + zapisy 27.06-29.06


Przeor

Rekomendowane odpowiedzi

Przor, to tak jakbyś nie istniał w rzeczywistości :) ale zlot mam nadzieje się odbędzie :)

Przyjeżdża jeszcze ktoś szybciej oprócz venoma i jego paczki? Bo jakoś pokój trzeba zająć. Ja będę na miejscu 25tego ok 9-10 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej, co oznacza Twoja odpowiedź? Że coś jest mniejsze od trzech? Bessęsu :P

 

Dobra, mały apdejt. Wysłałem zapytanie o rozkład pokoi do naszej noclegowni. Po weekendzie zaczniemy się wpisywać. Kto z kim chce, a kto z kim nie chce. W ten weekend będę nieosiągalny bo startuję w wyścigu kolarskim dlatego, panie venomdwatysiące, mogę nie odpowiadać na jakieś zapytania. Aczkolwiek telefon mam nowoczesny i mogę znienacka coś napisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam się zapytać czy można się jeszcze zapisać na zlot? Byłam ze znajomymi na II zlocie (Durbaszka) i mi się spodobało. W tym roku znajomi niestety nie mogą pojechać a ja chciałam się wybrać z narzeczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W http://www.forumrowerowe.org/topic/152755-zlot-vi-zlot-frorg-info-zapisy-2706-2906/?p=1425804'>pierwszym poście jest informacja o dostępnych pokojach. Proszę o zapisy. Będzie nam łatwiej się ogarnąć podczas przyjazdu.

Osoby, które chcą przyjechać wcześniej, a nie opłaciły u mnie dodatkowych noclegów, niech się jednoznacznie zadeklarują. Mogą sobie opłacić po przyjeździe. Wpiszę im odpowiednią adnotację.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o zarezerwowanie jednej trójki dla mua, Hanzo oraz kolegi Ukaniex co będzie, aczkolwiek na liście nie uwidocznił się. Jeszcze.

 

 

@Przeor, zabookuj jeden 3 osobowy pokój dla powyższych obywateli od 25.06 do 29.06. Jeśli chodzi o wyżywienie to pewnie weźmiemy śniadania ale to do dogadania z Hanzo Sol'o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zymelka, jeśli nic nie pomyliła pamięć ma zawodna, to my na III zlocie razem kręciliśmy na Rychleby.

 

Do Hucuła przyjadę 27, ale jeśli pogoda będzie dopisywać, to wezmę wcześniej urlop i będę dwie wsie z boku stacjonował. Wygląda na to, że sporo osób planuje wcześniejszy przyjazd :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...