Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czy jak nosisz na co dzień spodnie to też bez gaci zaiwaniasz? ;)

Nie mieszajmy dżinksów z ubraniami rowerowymi. Ideą ciuchów rowerowych jest brak bielizny na tyłku. Jak Ci to nie pasuje to zakładaj pod spód co chcesz, ale Wisły kijem nie zawracaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Jaca911

Ależ szanowny kolego nie mam najmniejszego zamiaru ani Wisły ani innego strumyka żadnym przyrządem zawracać, nawracać czy co tam jeszcze. Wyrażam tylko swoją opinię a nie to co wujek gugiel mówi. Kiedyś, gdy bielizny termicznej, technicznej, funkcyjnej (jak zwał tak zwał) nie było i były tylko galoty bawełniane być może jazda bez gaci miała sensowne uzasadnienie - ba miała i to nawet bardzo duże. Dzisiaj twierdzenie, że pod spodenki "nie wolno", "nie powinno" się zakładać bielizny lub -jak to ładnie nazwałeś- że taka jest idea ciuchów rowerowych jest bez sensu, Ale zgadzam się z Twoim ostatnim zdaniem, niech kto jeździ jak chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucinając te gaciopodobne dyskucje chciałbym tylko wysnuć taką wizję:

Zdajecie sobie sprawę przyjaciele, ile "wujków" będzie się teraz poruszać po lasach w tych prześwitujących gaciach z Lidla? Będę bał się gdziekolwiek rowerem ruszyć, żeby mi gałek ocznych nie rozerwało. Będę się w nocy budzić i krzyczeć ze strachu. :yucky:

 

Moja żonka wróciła z Lidla przed chwilą i powiedziała, że widziała takiego "wujka" jak wyszedł z przebieralni w Lidlu (tam gdzie chleb pieką). Specjalnie zadzwoniła i powiedziała, że jak mnie zobaczy w tych gaciach, to mogę do domu nie wracać. Dzieciaki i dom ona weźmie ja sobie moge rower zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja odnoszę wrażenie, że z co kolejną akcją rowerową w Lidlu wrzucane są ciuchy coraz gorszej jakości. U mnie w pracy jeden z kumpli kupił te spodenki z szelkami i mam wrażenie, że są wykonane z pończochy. Bez bielizny bym tego nie ubrał ... jakoś taki wstydliwy jestem. Ubieranie pieluchy na slipy albo bokserki przeciez z celem się mija.

 

Czyżby to miało tak wyglądać?

Eva from Poland :)

 

10275961_835668416461458_267179701597400

 

źródło >>> https://www.facebook.com/bikegirls/photos/a.213744018653904.65706.213743258653980/835668416461458/?type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... to dlaczego z obydwóch obozów padły tak radykalne stwierdzenia? tolerancji brak? nie dopuszczmy innych rozwiązań niż nasze?

 

Wracając do tematu, testował już ktoś te gacie na rowerze? Bo po próbie organoleptycznej trochę mnie zniechęciły i wróciły do pudełka. Ale jeśli w polu i w walce dają radę... to może po nie wrócę? W Kraku w dwóch Lidlach po południu ciuchów w bród.

 

 

 

o godzinie 17:30 w Lidlu przy Obornickiej stwierdzono 4 stojaki i 3 pary butów

Nie ma Lidla na Obornickiej!!!

Czasami pasuje podać miejscowość, o której piszemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstochowa, Lidl przy rondzie Mickiewicza po godzinie 18, pojechałem po pracy zupełnie w innym celu a tu zaskoczenie: są buty SPD sztuk chyba 6, rozmiary 43-45 dwa kolory, bardzo dużo stojaków i maszynek do czyszczenia, kaski, ogrom rękawiczek, parę koszulek - aż dziwne :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam moim zdaniem przesadzacie z tymi spodenkami. Faktycznie po bokach na białym trochę prześwituje, ale naprawdę trzeba się przypatrzyć, żeby zobaczyć jakieś włoski;p No chyba, że ktoś kupił 2 rozmiary za małe i naciągał je na siebie na siłę;p Byłem się w nich przejechać przed chwilą i pierwsze wrażenie dobre. Fakt, że nie miałem wcześniej żadnych dobrych 'markowych' do porównania, ale te na pierwszy rzut oka wydają się ok. Aha no i faktycznie pielucha mogłaby być z przodu trochę wyżej, ale tragedii nie ma. Jak na razie sądzę, że zakup jest adekwatny do ceny i mam nadzieję, że się za szybko nie podrą. 

 

Ale fotki sobie nie strzele;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...