Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

Tak też myślałem, dobre to do spacerowania a nie do jazdy :P

 

Niedobre do spacerowania, złe do chodzenia po górach, bardzo złe na rower.

 

Żaden, powtarzam żaden lidlowy softshell nie nadaje się do użytku. Gdy go założymy na krótki rękaw to po 3 minutach mamy mokre ramiona. Tam gdzie jest bielizna jest troche lepiej bo mokry od środka soft jest izolowany od ciała. Ale po zdjęciu trzeba go suszyć na lewej stronie. Na prawej 24h jest mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te imbusy i torxy w biedronce, z braku laku, potrzebowałem akurat imbusa 4mm, a 15 zł to nie majątek, najwyżej się pozdzierają - pomyślałem.
I wiecie co? Chyba trafiłem na dobre imbuski, T25 też testowany, na razie nawet nie mają rys, o dziwo każdy z kluczy nadal działa, nawet małe, te do mocowania bloków w butach też nie objechały się, i nie po jednym a kilku użyciach.
Niestety już ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dętki polecam, nie wiem czy ciężkie bo nie zwracam uwagi ale guma jest solidna, na pewno lepsze od droższych dętek Rubena która... popękała mi będąc złożona w pudełku :) 

 

Co do pompki - w mojej rozleciała się końcówka, i to po raptem kilku użyciach, do poprzednich pasowała Beto i wiele osób tak wymieniało, ja zwróciłem pompkę, dołożyłem parę złotych i używam rok albo lepiej pompki Beto z dokładniejszym manometrem bo tej w lidlowej którą miałem pokazywał wartości z kosmosu.

 

Zapomniałem w poprzednim poście wymienić skarpetek - nie wiem jakie i za ile są w sklepach sportowych ale z tych lidlowych jestem BARDZO zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

jak z koszulkami, spodenkami i bielizną termoaktywną z tej oferty? warto się skusić? Nigdy wcześniej nie jeździłem w czymś takim dlatego pytam czy na początek będą okej? Na pewno skuszę się na mini pompkę tę aluminiową i być może na te kluczyki - pewnie jakość nie jest jakaś najwyższa ale tego sprzętu nie używa się znowu tak często. Co jeszcze możecie polecić? Przejrzałem tematy z tamtego roku i wcześniej ale nie wiem czy wszystko to jest to samo co było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocenić będzie można dopiero jak się pojawią fizycznie w sklepie. Ale odnosząc się do wcześniejszych akcji - koszulki są okej jeśli przypasuje Ci rozmiarówka i krój Lidla, spodenki to dla mnie badziew, za taką kasę nie da się zrobić dobrej wkładki. Moje po prostu były nieprzewiewne i wszystko się w środku kisiło a do tego materiał szybko się zmechacił a wkładka była na jajkach zamiast pod tyłkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaki jesteś zmarzluch i jaka jest temperatura. Co do bielizny jest ok mam porównanie z brubeckiem i craft i jak za tą cenę to naprawdę opłacalny zakup.

 

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...