Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano · Ukryte przez mrmorty, 3 Września 2014 - Brak powodu
Ukryte przez mrmorty, 3 Września 2014 - Brak powodu

Co myślcie o tych kurtach softshelowych - jakie macie doświadczenia. Zastanawiam się, czy wziąć lidlowską (atrakcyjny design i cena), czy troszkę dołożyć i wybrać coś z niższej półki z firm bardziej rowerowych np Mimo Koncept czy Rogelli Padua. Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza

To jest jakaś tańsza wersja skarpetek - i to samo zdjęcie wrzuciłem ;) To coś jak sportowe "stópki" a rowerowe skarpety zawsze kosztują ponad dychę i mają zupełnie inny opis :)

 

Także te Twoje nijak mają się do tych co będą teraz - niewykluczone że będą jakieś nitki sterczeć ale wg. mnie będą podobne do tych rowerowych które wrzuciłem na poprzedniej stronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc co to jest ta czerwona strzałka i co ma oznaczać ?

 

Że odprowadza nadmiar wilgoci... chyba;) 

 

Poziom wk.....nia po zakupie softshella z lidla :)

Ja kupilem tego trekingowego.co byl pare dni temu i potrafie sie w nim spocic nawet na wieczornym spacerze z psem

Z jakością Lidlowej oferty bywa różnie, nie ma co się spodziewać zaje..... sprzętu po 55zł. Ale i tu jest plus. Kupiłem ten softshell właśnie z tego powodu. Jak przedzierając się gdzieś przez chaszcze czy się wyłożę i go rozedrę to nie będę miał żalu, a przynajmnie wielokrotnie mniejszy żal niż jak bym rozwalił kurtkę za kilka setek a tyle przecież porządny softshell'e kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie udalo kupic tani dobry softshell za 120zl i z oddychaniem nie mam zadnych problemow. oczywiscie jak zapie... na rowerze to sie spoce, ale czuje sie w nim duzo bardziej komfortowo niz w tradycyjnych ubraniach

 

jakbym nie mial kasy i swojego softa to zapewne bym kupil tego z lidla bo tani i mozna juz jezdzic jesienia/zima ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc co to jest ta czerwona strzałka i co ma oznaczać ?

 

 

Kolor twarzy jaki osiągniesz kiedy zechcesz sprawdzić przepuszczalność i spróbujesz przetłoczyć litr powietrza z płuc przez lidlowego softshella za pomocą przyłożonej do niego jamy gębowej.

 

Jedyną przepuszczalną częścią rowerowych softsheli z lidla jest ta znajdująca się na plecach, dobrze widoczna pod światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mi sie udalo kupic tani dobry softshell za 120zl i z oddychaniem nie mam zadnych problemow. oczywiscie jak zapie... na rowerze to sie spoce, ale czuje sie w nim duzo bardziej komfortowo niz w tradycyjnych ubraniach

 

Jaki soft i gdzie kupiłeś w tej cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj robiąc zakupy zauważyłem pełno tych okularów za 19.99. Były chyba tylko wersje pół pełne w kolorze złotym, srebrnym i błyszczącym czarnym. Wziąłem te ostatnie. Wrażenia jak najbardziej pozytywne przy przeglądaniu ich w domu. Niedługo też będę jechał do pracy to przetestuję jak się trzymają czy męczą i czy chronią.

W ogóle na pudełku znajdowała się cyfra "4", z kolei na broszurze dopiętej do okularów była tabelka z cyframi i odpowiadającymi im warunkami pogodowymi. Zastanawiające, bo na co ciemnych szoczewkach miałem trójkę, pomarańczowych 2kę, no i na białych zero. Są różne okulary?

Ogólnie do czego ten sznurek, bo nie widzę za bardzo, aby go tam zaczepić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad kupnem odzieży funkcyjnej, czy kiedyś była taka w Lidlu ?

Czy lepiej szukać gdzieś indziej w podobnej cenie czegoś lepszego ?

A co z rozmiarami takiej odzieży ?

Kiedyś mierzyłem podobną odzież, tylko na motor i koszulka rozmiar XXL była zbyt ciasna, spodnie XXL za długie

Mam 190 cm wzrostu i 115 kg wagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się nad zakupem shoftshella z Lidla (atrakcyjny wygląd i cena). Nigdy nie miałem takiej kurtki także cięzko mi się odnieść - myślicie, że może leipeij kupić coś trochę droższego z firm bardziej rowerowych - np. Mimo Koncept czy Rogelli Padua?

Z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@donn - śledzę ten temat od wiosny (coś z oferty rowerowej lidla mam, coś odpuściem dzięki uwagom z forum) także wnioskuję, że są problemy z przepuszczalnością ciepła na zewnątrz. Tylko pytanie, czy w ciut droższych (tak do 150PLN) "softshellach rowerowych" nie jest podobnie... Może jest ktoś, kto używał takie i takie kurtki i podzieli się doświadczeniem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś tu już z branży odzieżowej napisał, trzeba przyłożyć do ust i chuchnąć, w Lidlu nic nie czułem innych nie sprawdzałem więc pewnie trzeba samemu tamte dotknąć i przebadać. Moja trekkingowa z Lidla to kompletna porażka, tylko po prysznicu byłem taki mokry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad kupnem odzieży funkcyjnej, czy kiedyś była taka w Lidlu ?

Czy lepiej szukać gdzieś indziej w podobnej cenie czegoś lepszego ?

A co z rozmiarami takiej odzieży ?

Kiedyś mierzyłem podobną odzież, tylko na motor i koszulka rozmiar XXL była zbyt ciasna, spodnie XXL za długie

Mam 190 cm wzrostu i 115 kg wagi

Czy lepiej coś takiego ?

http://allegro.pl/bielizna-termoaktywna-hi-tec-koszula-kalesony-xxl-i4492440155.html

http://allegro.pl/bielizna-termoaktywna-brubeck-r-xxl-odziez-i4502474884.html

http://allegro.pl/dwufunkcyjna-bielizna-termoaktywna-r-radical-xxl-i4528700016.html

http://allegro.pl/spaio-simple-bielizna-termoaktywna-meska-xxl-i4573495686.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

gad - odzież funkcyjna/termiczna musi być obcisła - to jest tak zwana "druga skóra"
Minusem tych ciuchów z Lidla jest szybkie mechacenie się, z kolei coolmax jak dla mnie zbyt szybko łapie "zapachy";

 

@ donn - piszesz o moim "patencie" - ja już nie jestem z branży, na studiach bawiłem się w chodzenie po górach, pracę i testy dla branży outdoor, szkolenia itd. Teraz dojrzałem i wiem że góry są stworzone do jazdy na rowerze, a nie do zadeptywania ich butami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...