Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Firmalizard ma bardzo podobne aukcje do tych od dt4you, więc wydaje mi się że są to jakoś powiązane ze sobą konta. A jak wiadomo dt4you to oficjalny dystrybutor, i posiada też rzeczy z oferty wyprzedażowej czy jak ją tam nazwać, stąd pewność że sprzęt jest ok. Ale to tylko moje domysły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie rozumiem dlaczego odsyła do flaszki z powietrzem, a nie całego zestawu...

W każdym razie tutaj cały set tego napędu http://bit.ly/1mgiyIb

 

Acros nie jest tak bardzo nietypowy ponieważ to wymysł ostatnich sezonów, nie widziałem jeszcze by ktokolwiek tego używał poza sklepem AirBike w swoim testowym Rocky Mountain. Sh. Airlines jest z 2001(?) roku.

Edytowane przez ukaniex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak zaszedłem do AirBike w celu obmacania nowego modelu RM. Na kierownicy wisiała kartecza "przerzutki wymagają odpowietrzenia"... yyyy woooot da fak, pierwsza myśl. Podejrzewam, że XTR di2 bedzie kosztował tyle co Acros a efektywność bedzie o niebo lepsza. Czy by zdobył sukces, nie każdy opływa entuzjazmem na myśl o odpowietrzaniu hamulców a co dopiero całego napędu, a w kabelkach każdy lubi gmerać. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Mam wrażenie, że z tym Specem jest coś nie tak... tzn. czy nie pochodzi z jakiegoś lewego źródła, poskładany z kradzionych rowerów tak aby stworzyć kompletny nowy rower aby potencjalni poszkodowani nie mogli odnaleźć swoich komponentów..
http://allegro.pl/specialized-s-works-carbon-xtr-brain-xl-sklep30tys-i4400340662.html

Spójrzcie i zastanówcie się kto w takim rowerze montuje pedały szosowe  :icon_exclaim: Nie mówiąc już o tym, ze rama z amortyzatorem za dobre 5 k zł, osprzęt XTR za kolejną 5 k zł, a hamulce najtańsze Avidy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To handlarz jakich wielu na Allegro. Kojarzę niektórych nick'i, często sprzedają topowe bajki w dziwnych konfiguracjach.

 

Niemniej, nawet na forum często widziałem zdjecia rowerów na pełnej grupie XTR, lekkich kołach, aluminiowej ramie za 400 zł i plastikowych pedalach platformowych.

Edytowane przez ukaniex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny retro MTB - podoba mi się ina wersja, która może już teraz jest warta 6700zł a jak nie to za parę lat będzie ;)

c0084427_4a3ceedf37d40.jpg

 

Ten z aukcji  to wybitny znawca tematu: "7 przerzutek" - przeciętnemu bajkerowi w zupełności starczą dwie czasem nawet jedna a tu dostaniemy siedem :D

Nawet przepisać oznaczeń z amortyzatora nie potrafi "MANITU", "ESTONE"? Boże, gdzie takich sieją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://allegro.pl/rower-gorski-wypasiony-kands-monster-downhill-hit-i4413178857.html

 

ROWER GÓRSKI WYPASIONY KANDS MONSTER DOWNHILL HIT

 

MODEL

26" AM KANDS MONSTER VBR

RAMA KANDS AL6061 14,5"

WIDELEC SR-SUNTOUR M3010 AMORTYZOWANY

HAMULCE P/T SACCON V-brake ALU

KORBA PROWHEEL STALOWA OBLEWANA

SUPORT THUN MASZYNOWY

KLAMKOMANETKI SHIMANO ST-EF 51 3x7

P. TYŁ SHIMANO RD-TX35

P. PRZÓD SHIMANO FD-TZ30

WOLNOBIEG SHIMANO MF-TZ21

KOŁA 26" KANDS MAXX PIASTY JOY TECH ALU

OPONY CST 26X1.95

 

 

MOSTEK ZOOM ALUMINIUM

KIEROWNICA ZOOM STAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...