Skocz do zawartości

[plany] Co (z)Dolny Śląsk planuje na 2014?


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoy Ekipa,

 

Wielu położyło na mnie krzyżyk ale tak łatwo się mnie nie pozbędziecie ;).

Żyję i mam się dobrze co może potwierdzić Daid który mnie w końcu nawiedził w firmie.

 

Tak pytanie z partyzanta czy już coś planujecie na przyszły rok, jakieś grubsze wyjazdy, miniówy?

 

Nie obiecuje na 100%, że będę obecny i wspomogę fizycznie organizację ale z racji zmian w życiu prywatnym mam możliwość wspomóc duchowo i nie tylko ;).

 

Pozdrowienia i zapraszam do mocnych postanowień na 2014 :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, na zlot proponuje Wałbrzych, nie na darmo odnawiam i sprzątam szlaki w masywie Chełmca i Trójgarbu (układałem trasę na mtb marathon 2013), baz noclegowych  jest dużo, szlaków hardcorowych i bardziej lajtowych na kilka dni porządnej jazdy bez znudzenia, dojazd PKP itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sowich będę u siebie, więc jakbyście stacjonowali w Orle, to zawsze się chętnie przyłączę i zaproponuję trasę, jeśli będziecie tego potrzebowali, ale bardziej interesowałby mnie Wałbrzych, gdzie chyba nigdy jeszcze nie byłem rowerem górskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Chopy od tygodnia jestem zrowerowany na nowy 2014r i mam ochote na coś glupiego jak lutowy Smrk. Cos na wzór listopadowego z Daidem osz kutwa ale zimno było. Ale dzięki sesji z ówczesnego Smrku mam obecną pracę.

 

Mam za soba dopiero pierwsze km od pol roku ale znowu mnie wirus chwycił. Pierwszy objaw sztyca Thomsona w nowym Trance 2 27.5.

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...