Skocz do zawartości

[Szczecin] Stalowy Paprykarz czyli Liściopadowy miniZlot Wszelakiej Maści Odmieńców


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Pomimo pogarszających się z godziny na godzinę warunków meteo i setek kilometrów drogi Ekipa w 99% zawitała na Ziemie Szczecińskie.
Już za kilka godzin rozpocznie się Pętla Bukowa, a "część nieoficjalna" (w knajpce "Popularna") niedawno dobiegła końca. 
Zatem........ PAPRYKARZ STALLOVY 2013 uważamy za otwarty!

                         paprykarz%2520X4.2.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nad Paprykarzowem zapada noc a w lesie pewnie tylko ślady bieżnika w błocie świadczą o tym, że COŚ  SIĘ WYDARZYŁO.
Ninijeszym, Stallovy Paprykarz 2013 uważam za zakończony!
Koledzy, Faceci z Żelaza i Ci ze Stalowymi Nerwami i Ścięgnami - pokłony i po raz ostatni Wielkie Podziękowania za obecność bo to Wy stworzyliście tą niesamowitą atmosferę.
I do zobaczenia jesienią 2014!



ps: pełna relacja i zdjęcia w ciągu 48h, pozwólcie odetchnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zlotowarzystwo!

 

Wspaniałe spotkanie, niesamowicie wielowątkowe, nici rozmów rwały się i supłały zawęźlając co krzak o coś nowego. Flora temperatura wilgotność  geologia hydrologia i sklep Lidl nie zawiodły. Latająca niedorżnięta stal, zaprawiona ostrą zupą i ognistą kiełbasą... Wądoły Puszczy Bukowej, Szmaragdy, postępujące zaginięcia uczestników niczym w hiszpańskim horrorze. Brak trwałych awarii i chwilowe odstąpienie od odstrzału uzyskane lennem słowa Dasz Bór, oczopląsy sprzętowe i szukanie drożnej koleiny, zaklinanie drewnianych węży by nie udusiły niczyjej przerzutki podczas akross de las.

 

No i ten hamburger na kierownicy :)

 

Dziękuję za organizację, nadzór, i planowanie, za kalorie, i ... ognisko....przepraszam za rozmowy i wątki niedokończone.

 

Szczecin to nie bułka z masłem, to kawior wśród paprykarzy :D

 

Itrr

 

ps zgubiłem górną śrubę od mojego hamulca, tą dokręcającą hamulec do adaptera,

W Avidzie są takie podkładki, także hamulec bez nich wisi w powietrzu jak uniesiony most zwodzony, i gnie się na pozostałej dolnej śrubie gdy się  hamuje, ogólnie luzik roboczy spory,  no takie rzeczy jak sobie przypomnę zjazdy :) no używałem przecież tego hamulca jakby go zerwało to bym się zdziwił, opatrzność czuwała że dziś wróciłem nie pedałując na niedzielę, usterka odkryta dopiero w domu

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim przybyłym za ubłocony uśmiech, liściaste rowery i przyjacielską atmosferę! :thumbsup:

 

Szczególne podziękowania należą się gospodarstwu Prezesa A. za ogromną pomoc przy organizacji imprezy  :thanks:

 

Duży szacun dla Itr'a co ukręcił najwięcej ostrobrotów korbą oraz dla dwóch przełajek pośród grubogumiastych :)

 

Mam nadzieję że to dopiero początek serii niezapomnianych zlotów! Żeby uniknąć jakichkolwiek niedociągnieć, tudzież celem poprawy i rozwoju oprawy śmiało przyjmiemy wszelką krytykę i sugestie kształtujące klimat następnych spotkań. Uwagi nt. skuteczności brzeszczotów uprzejmie proszę pozostawić dla siebie ;)

 

Stalove POZDRo-:ver!

 

 

p.s.: zacząłem zgrywać filmy, ale przy obecnych wiatrach wychodzi na to, że powinny zawisnąć w wirtualnym świecie krótko przed następnym zlotem :verymad:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Łukaszu (aka Kazik), Macieju - Wasze zdjęcia powalają światłem, kadrem, ostrością. A rozumiem, że to tylko przedsmak.
I nie wtrącał bym się w połowie tej świetnej galerii "Człowiek i jego maszyna" ale wielka prośba do Macieja by pod każdym zdjęciem podpisać Uczestnika. Jeżeli będzie z tym jakiś drobny problem pomogę na priva, na ile potrafię (i pamiętam)
Powyżej, od góry:
Dawid/anarchy
Tomek/kazafaza
Łukasz/Kazik

Administratorów zaś prosiłbym o wpisanie powyższych pod zdjęciami, a potem o usunięcie tego niepotrzebnego wpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...