Skocz do zawartości

[ok.6000] Full, lekkie DH


piciu432

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie to raczej nie ma się do czego przyczepić. Widać, że składała go osoba, która doskonale wiedziała jakiego sprzętu potrzebuje. 

Co do ceny to zawsze można się targować. Czy jest wart tej ceny? Nowego za tą sumę na takim osprzęcie na pewno nie kupisz.

Jeżeli jest w takim stanie jak sprzedający opisuje to wg mnie warto.

Ciekaw jestem tylko czy ta sztyca nie łapie luzów.

 

P.S. Co do niedziałającej blokady w amorze to prawdopodobnie dali za mało oleju przy serwisie albo nie napompowali małej komory powietrznej (trza mieć przejściówkę specjalną do pompki). Sam mam tst2 i jest to dość częsta praktyka. Jak dasz mniej oleju niż zaleca producent to amor jest czulszy ale pozbywasz się blokady. Rzecz do "naprawienia" jeśli chcesz mieć blokadę. Nie mówię, ze tak jest na 100% ale jak amor był w serwisie to pewno tak było.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulowane sztyce to całkiem ciekawy patent. Jeśli działa i zdecydujesz się na ten rower to się jej nie pozbywaj bo szkoda zwłaszcza, że nowa to koszt min. 500-600zł.

Sam mam taką innej firmy (Kind Shock)  i stąd moje wcześniejsze pytanie o luzy. Moja już złapała małe boczne luzy ale dostałem go niejako w prezencie z używaną ramą, więc nie narzekam.  :P

 

P.S. A wygląda nieciekawie bo oryginalna osłona neoprenowa (taka "szmatka") nie zdawała egzaminu i ludzie zastępowali ją takimi karbowanymi gumkami. Nie zmienia to w żadnym stopniu funkcjonalności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli rower Enduro za ta cene to polski Kross jest ciekawa opcja. Calkiem dobry stosunek cena/jakosc.

http://www.kross.pl/pl/2014/enduro/moon-v1

 

Polecam rowniez zajrzec na strone Canyona - chyba nie ma drugiej firmy ktora oferuje taki sprzet za relatywnie niska cene. Tylko nie wiem czy za ok. 6 tys. zlotych cos tam znajdziesz. Sam u nich zamowilem wlasnie model Strive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...