Skocz do zawartości

[zdjęcia] dodawanie zdjęć do postów


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowne Grono Moderatorów,

 

 

Ostatnio mam problemy z wklejaniem zdjęć z mojego albumu na Picasie(używając URL'a i ikonki Grafika), żeby było śmieszniej w jednym poście udało mi się wkleić kilka fot, ale do dwóch innych musiałem zamieścić link, a robione były tym samym aparatem...

 

Z góry dziękuję za rozwiązanie zagadki, chciałbym podkreślić że o wiele lepiej prezentują się posty z wrzuconymi zdjęciami odnoszącymi się do tekstu aniżeli zewnętrzny link który powoduje skakanie po okienkach/stronach. Rozumiem że niektóre zdjęcia mogą sporo ważyć i wieszać Wam strony...

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

(Uprzejmie przepraszam za brak polskiej czcionki)

 

 

Szanowna Góro!

 

Czy wiecie juz dlaczego nadal nie moge dodawac niektorych zdjec z mojego albumu na Picasie? Czy jest to kwestia aparatu jakim robie zdjecia? Czy spotkaliscie sie z podobnym problemem wczesniej?

 

Nie ukrywam ze denerwujace jest zredagowanie posta, okraszenie go kilkoma zdjeciami, aby nastepnie dowiedziec sie ze nie moze on zostac zamieszczony na Forum. Co gorsza, w przypadku uzycia kilku obrazkow, autor posta nie jest informowany o tym ktory z zalaczonych obrazkow nie spelnia Waszych wymogow...

 

Uprzejmie prosze o mozliwie szybka odpowiedz lub "naprawienie" opcji...

 

 

POZDRo-:ver


p.s.: zdjecia robione tym samym aparatem(telefonem) i zgrane tym samym sposobem co inne na Picase, bylem w stanie zamiescic w liscie wyslanym poprzez Forum do jednego z Uzytkownikow. Tego samego zdjecia w jednym z tematow juz zamiescic nie moglem..??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ivan!

 

Piksel: u mnie pokazuje się dokładnie taki sam komunikat jak wyżej w drugim skrinszocie, a w przypadku dodania tego samego zdjęcia do wiadomości(komunikator) nie występują żadne problemy, i fota jest wysłana poprawnie w treści wiadomości...

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A przypadkiem bezpośredni link do pliku ( zakończony:   ****.jpg / .jpeg ) nie załatwia problemu? 

Bo pamiętam że też spotkałem się z czymś takim  kiedy kopiowałem link z paska przeglądarki ale kiedy kliknąłem na obrazek i dałem "kopiuj adres obrazka" a potem wklej to już wszystko działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A przypadkiem bezpośredni link do pliku ( zakończony:   ****.jpg / .jpeg ) nie załatwia problemu? 

Potwierdzam - działa. Nie funkcjonuje link generowany automatycznie przez google.... Ale może i nie powinien jednak działać. W każdym razie kopiuj-wklej linka do samego obrazka działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem bezpośredni link do pliku ( zakończony:   ****.jpg / .jpeg ) nie załatwia problemu? 

Bo pamiętam że też spotkałem się z czymś takim  kiedy kopiowałem link z paska przeglądarki ale kiedy kliknąłem na obrazek i dałem "kopiuj adres obrazka" a potem wklej to już wszystko działało.

 

Pokombinerkuję - zawsze dodawałem foty poprzez kopiuj adres obrazka a tu dupsztal - się nagle skiepściło...w polu grafika spróbuję podlinkować adres strony z przeglądarki zamiast skopiowanego URL'a(ale przeca to samo?) - może będzie hulać...dam znać!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ha! Zauważyłem że zdjęcie z Picasy, które wcześniej nie posiadało odpowiedniego rozszerzenia do zamieszczenia na Forum, po małym szwindlu można wrzucić do posta!

 

Otóż oglądając zdjęcie w Picasie(albumie online) i klikając nań prawym przyciskiem z rozwiniętego menu należy wybrać "otwórz w nowej karcie/oknie", następnie zapisać tenże obraz na kompie jako .jpg, następnie z poziomu Picasy zgrać to "zjotpegowane" zdjęcie do folderu na Picasie i voila! można wklejać :) Kombinacja okrutna ale dająca wyniki! :D

 

 

Tysięczny POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

...to żeby nie zaśmiecać i nowego tematu nie czynić: 

 

Czy da się wysłać wiadomość do więcej niż jednego użytkownika? Rozdzielać przecinkiem, międzysłowem, spacją..? Czy niestety ale Sorry Manitou?

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...