Skocz do zawartości

[przyczepka] Przyczepka rowerowa dla dziecka


afekt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mając małe dziecko raz po raz powraca do mnie chęć wycieczki rowerowej z przyczepką. Byłoby miło móc zabrać małego na taki spacer i razem spędzić zdrowo czas. Pomimo tego, że podchodziłem do tego tematu parę razy, na różne sposoby, zawsze rozbijało się o finanse. Przyczepki są różne, tańsze i zdroższe, ale zawsze wiąże się to jednak z tysiącami złotych, nie setkami. A skoro już tysiące mam wydać, to wolę na coś lepszego, z amortyzacją, wygodnego, trwałego itp. Do tego dochodzi kwestia, że nie potrzebuję przecież przyczepki na stałe. Tylko przez pewien czas (lata), oraz raz na jakiś czas. Dlatego bardziej pasowałoby mi wypożyczenie takiego sprzętu, nie zaś kupno.

Stąd moje pytanie, czy jest w Kielcach osoba, która zgodziłaby się na wypożyczenie swojej przyczepki od czasu do czasu. Może być nawet odpłatnie. Może to być jakakolwiek przyczepka począwszy od Chariota (widziałem ostatnio na masie, że ktoś ma), przez Croozera, aż po coś innego. Nawet model dwuosobowy.

Bardzo żałuję, że nie ma w naszym mieście (albo najbliżej okolicy) żadnej wypożyczalni. Krzesełko rowerowe ma większe ograniczenie wagowe i jest mniej bezpieczne-wygodne. Nie ma to jak przyczepka mimo wszystko.

Jeśli ktokolwiek ma, albo może naprowadzić mnie na taką osobę, będę niezmiernie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...