Skocz do zawartości

[Giant Talon 27,5] czy wart uwagi


michuuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Giant przedziwnie lubuje się w długich ogonach, 440mm to można sobie w 29 zapodać ale tu?
Choć z drugiej strony Arek w swojej konie 79 też ma długi ogon i czy rower był przymulony? Skądże.
Dostaniesz stabilny rower na zjazdach i minimalnie (nieodczuwalne?) bardziej komfortowy. Za to tak na 99% jest tam sporo miejsca na błoto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy czego jesteś fanem, dałem przykład bardziej sportowej geometrii i tyle.

Co do ogona 440 mm - to już odczuwalnie będzie wyrzucało rower z zakrętu przy dynamicznej jeździe .

 

PS

Cube zmieścił się z kółkiem 27,5" w ogonie 420 mm ... :

 

http://www.cube.eu/pl/bikes/mtb-hardtail/ltd/ltd-pro-275/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sprostuję wypowiedź Anarchy już w tym wątku...

 

 

Giant przedziwnie lubuje się w długich ogonach, 440mm to można sobie w 29 zapodać ale tu?

 

Otóż nie tyle Giant lubuje się w długich ogonach, co dyskusja dotyczy modelu, który z założenia nie jest rowerem dla ścigantów.

 

Giant ścigantom dedykuje XTC. Tam ogon jest przyzwoicie krótki - wg rozmiaru koła:

29" - 439mm

650B - 429mm

26" - 420 mm

 

Długość ogonów w fullach Gianta to natomiast inna bajka. Pytanie dotyczy HT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rulez prosiłem o opinie ,radę a odniosłem wrażenie że w ostatnich dwóch postach zgubiłeś wątek albo byłeś zmęczony.

marcinusz  faktycznie wersja USA bogatsza, no i widać to o czym piszesz o geometrii xtc

 

 

Ja mam Gianta Talona 2 i sobie chwalę łącznie przez 2 lata machnałem nim ponad 6500 km i dobrze się trzyma. rowerek jest na moim zdjeciu profilowym pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...