Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe


Alvaren

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Arnik masz konkurenta http://www.bikestacja.pl/ przynajmniej jeśli chodzi o ceny. Zakupiłem u nich grip shifty Sram x-0, paczka doszła szybko. Zareklamowałem lewego gripa na lekko pękniętą szybkę - zero problemów, szybko dostarczyli nowego

 

Ich towar pochodzi z Niemiec, a nie od polskich importerów- stąd tak niskie ceny, ale pod względem ilości towaru...no cóż...nie wszytsko da się kupić taniej niż w Polsce ;-) Pozdrówko ALL ;) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcailem prosic o opinie o extremeshopie?Jakie sa wasze doswiadczenia z nimi?I czy faktycznie ich gwarancja na 24 miesiace jest taka jak ma byc(na amorki na przyklad)?

 

[ Dodano: 2005-09-20, 22:12 ]

dodam eurobike ale raczej na NIE pytalem o cene jaka moga mi dac na bombera i podalem jego dokladna specyfikacje oraz link gdzei znalazlem go taniej niz u nich(maja na stronie napisane ze dadza taka sama albo nizsza oraz do zakupow za wieksza kwote wysylka gratis czego w tamtym sklepie nie bylo)Odpowiedz byla mailowa na drugi dzien cytuje:

"a musi byc bomber nie moze byc suntour?" :-o

Wyslalem maila gdzi w kilku lunijkach wyrazilem ze TAK musi byc bomber i zadnego odzewu od tej chwili :)

 

[ Dodano: 2005-09-21, 17:53 ]

bikestacjaspoko kontakt nawet wysylka szybka,priorytet wyslal wczoraj dzis o 14 u mnie byla....ciekawe jak to bedzie bo paragon tylko dostalem a gwarancja podobno na 24 miesiace...pozatym bez uwag i ogolnie spoczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja ostatnio postanowiłem kupić kilka drobiozgów do mojego sprzęta i oczywiście zamówiłem je u Arnika. Jak można się było spodziewać nie zawiodłem się :D Towar dobrze zapakowany i eksperesowo dostarczony. Przed zakupem dostałem też kilka cennych rad co wybrać. Z czystym sumieniem moge polecić każdemu zakupy u Arnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Znów wielki plus dla Arnika :-D Zamówiłem u niego tylnie kółko na Woodmanie i DH19. Wszystko pro zaplecione, jeździ się świetnie na nim, nic tylko jeździć, jeździć i jeździć.

Fakt, że przesyłka szła długo ale to nie wina Arniego tylko poczty(ehh co za ludzie tam pracują :sad: ). Oczywiście następne zakupy będę robił także u Arnika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Polecam sklep PROBIKES. Zakupiłem tam buty shimano 120 w rewelacyjnej cenie 230 zł :shock: . Zamówiłem w niedziele, w poniedziełek przelałem pieniążki i we wtorek buciki były już u mnie :grin: . Aha w przypadku przedpłaty przesyłka gratis. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sklep ArniK - rewelacja! Jest to, czego nie ma w innych sklepach. Bardzo indywidualne podejście do klienta. Człowiek dzwoni i uzgadnia z tobą osobiście w razie problemów. Zamawiałem piastę Soul-Kozak na 32 otwory. W Kozaku takich już nie mieli, ale ArniK załatwił, żeby mi taką dorobili. Polecam sklep ArniK gorąco! Gościu jest naprawdę wporzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...