Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe


Alvaren

Rekomendowane odpowiedzi

@fillipp882, to trzeba było zwrócić się do kierownika. A co do zasłyszanych opinii znajomych, to jak w starym kawale:

 

Słuchacz - Czy to prawda, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają samochody?

 

- Tak to prawda – odpowiada „Radio Erewań”- ale nie w Moskwie a w Leningradzie, nie samochody tylko rowery, i nie rozdają tylko kradną.

 

A czy spotkałem się z niemiłą/niekompetentną obsługą? Tak. Czy spotkałem się z piciem w pracy? W branży, w której pracuję, widzę to codziennie... :wallbash: (firma drogowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapewne w każdym sklepie znajdą się niedociągnięcia. ostatnio trafiłem na sklep MC Sport (http://www.mcsport.pl/) zdziwił mnie naprawdę spory wybór klocków hamulcowych i tarcz po naprawdę atrakcyjnych cenach ! i jakby tego było mało znalazłem tam zębatki/ koronki do korb SPECIALITES!! po naprawdę niskich cenach jak na te zębatki! Enervit również na miejscu :thumbsup: złożyłem zamówienie rejestracja była dziecinnie prosta i przyjemna bez zbędnych potwierdzeń itp. do tego otrzymałem miły telefon od szefa głównego sklepu z informacją że paczkę już wysłał do tego przeprowadziliśmy ciekawą rozmowę na temat treningu (możliwość ułożenia planów treningowych!)

 

MC Sport - Lubie to! i jestem zdecydowanie na TAK !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cyklomania - kupiłem koła Crank Brothera które zostały ściągnięte, kasetę xt plus łańcuch connex.

kontakt mailowy bardzo szybki i konkretny

paczka szybko nadana, następnego dnia rano kurier UPS obudził mnie telefonem.

co do samego zamówienia, wszystko ładnie zapakowane. minus za tylko za to że koła doszły w innym kolorze niż zamówione, pomyłka jednak wyszła na pozytyw bo czarne koła będą bardziej się komponować z nowym czarnym foxem terralogikiem.

ogólnie sklep oceniam na plus, ceny też są dobre.

 

 

Mudserwis Os.2 Pułku Lotniczego 47B

szybko, sprawnie i na miejscu, bardzo sympatyczni i pomocni ludzie:) Michał ma bardzo fajny sklep który polecam wszystkim krakowskim tubylcom. najważniejsze że mają wiedzę na temat rowerów.

 

Agasport - sklep i serwis Os. Dywizjonu 303 paw. 31i (naprzeciwko os. Strusia)

byłem dwa razy i dwa razy wyszedłem robiąc face plama.

akcja roku, posiałem gdzieś klucz do dokręcania kasety więc że mam do tego sklepu 2 min złapałem za koło i lecę bo chce już wypróbować nowy sprzęt. na miejscu się dowiaduję że usługa dokręcenia kasety 20zł, błehehe, pewnie dlatego że zobaczył drogie koło, no ale nic.. pytam czy mają klucze to sobie kupie na wszelki jak bym nie znalazł swojego. To się dowiaduję że takie klucze kosztują 150zl bo te tańsze to oni nie sprzedają bo sklep ma swoją markę i nie chce sobie jej psuć szmelcem. rozglądam się po sklepie w blaszanej budzie z rogalem na twarzy, a gość mi sadzi na koniec jakiś tekst wyrwany z dup... o przekładniach wewnątrz piastowych srama. że to umie robić ale nie robi tego tanio.. oO to już wtedy kumpel nie wytrzymał i zaczął się śmiać, trzeba było wyjść złapać świeżego powietrza ;)

Sorry za wywód ale nie mogłem się powstrzymać. nie polecam tego sklepu, chyba żeby się pośmiać to tak.

 

 

formicki bike drobny zakup w postaci opony.

kontakt dobry, na dodatkowe prośby w zapytaniu o szczegóły nie dostałem już odpowiedzi.

Paczka wysłana wedle ustalenia telefonicznego bo zależało mi na tym żeby była wysłana w czw, wyjazd w góry w pt.

 

www.fun-sport.org.pl/ dużo aukcji jest na allegro jako dh_fun, sklep stacjonarny znajduje się na ul.Dietla 45

masa ciekawych części głównie z high-endowej półki. Można trafić na świetną ofertę cenową, fajna obsługa i jeszcze przy tym wszystkim można coś urwać z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

formicki bike - Kupiona ostatnio korba - szybko, sprawnie, kompetentnie, i nawet wyrwałem mały rabacik.

 

bikestacja - Zapytanie o sprzęt w granicach 2 tyś. Nawet nie raczyli odpisać, mamy cię drogi kliencie w ....

 

centrumrowerowe - Zakup drobiazgów za 400 zł. Wszystko super, tylko jak zwykle, tego już nie ma, tamto będzie jak będzie ... No ale + za obsługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Xtrabike.pl masa towaru na półkach (nie tylko na stronie jak jest w większości przypadków) super wiedza i doświadczenie oraz odpowiedź na każde pytanie Klienta ze strony właściciela sklepu, ceny nie do pobicia na temat wysyłek się nie wypowiem bo jestem z Bolesławca wiec podjeżdżam pod sklep i wszystko mam na miejscu. Polecam nie zawiedziecie się (sklep znienawidzony przez stacjonarne sklepy klasyczne ze względu na to że miażdży je cenami i wiedzą na temat tego co sprzedaję. Jedyny minus to trochę przestarzała szata graficzna ale właściciel obiecuję zmianę na bardziej wypasową wersję. 28000 tysięcy pozytywów na All. i jeden negatyw plus zero kombinacji z unieważnieniem negatywów to świadczy o klasie Xtrabika kibicuję im bo są z tego miasta co ja . Jest jeszcze u nas znana Bikestacja.pl ale wole ze względu na dostępność towaru xtrabika.pl Choć chłopaki z Bikestacji też się super znają (obaj są zawodnikami)kupiłem u nich ostatnio całkiem fajne kółka na Novatecu sapimach i mavicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bike Arena - polecam ze względu na fajne promocje, od czasu do czasu można dorwać tam fajne kąski za grosze no i ramy Poison są całkiem rozsądne i w korzystnej cenie. Obsługa na poziomie. Robiłem tam spore zakupy i nawet bez dostępu do internetu mogłem liczyć na kontakt telefoniczny. Pełna kulturka.

 

CentrumRowerowe - polecam tym, którzy mieszkają w Bydgoszczy, świetny serwis dobre ceny, fajna atmosfera.

 

rowerowy.com - ogrom części i tyle w tym temacie. Mają dosłownie wszystko. Towar dostarczany w mgnieniu oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szukałem wszędzie butów sh-mw80/81w rozmiarze 47 (rozmiar słabo dostępny - wszędzie roz. do 45). Prowadziłem korespondencję z Bikestacją, Formickim oraz CR. Od formickiego dowiedziałem się że buty na zamówienie, zapytałem jaki czas realizacji - w odp iż od 3-7dni. Bikestacja mnie olała. CR - info, że model sh-mw80 wycofany i jest następca model sh-mw81. Zapytałem o czas realizacji w odp iż 5-7dni. W międzyczasie znalazłem gdzieś ten model (sh-mw81) w cenie 580zł w CR były po 589zł. Mail na 'alert cenowy' i odp zwrotna, że po analizie mogą mi buty za 570zł załatwić. Złożyłem zamówienie - na buty + bloki, na które też dostałem rabacik - dnia 18.10.2011. Po 4 dniach mail iż zamówienie skompletowane(miało być 5-7dni) i oczekują na wpłatę. Przelew poszedł i tego samego dnia buty poszły kurierem - spodziewany czas dostawy dziś do końca dnia roboczego. Podsumowując - Bikestacja - olewka po całości, Formicki - do tej pory zero info ap butów natomiast na stronce pojawił się już następca. Centrum Rowerowe - polecam jak najbardziej :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Serdecznie polecam wszystkim sklep Velotech i kontakt elektroniczny:

Na moje pytanie:

Witam,

chciałbym dowiedzieć się o REALNĄ szerokość balona w oponach Rubena, konkretnie interesują mnie wersje bezdętkowe opon Charybdis i Scylla (2.0 jak i 2.25).

Serdecznie pozdrawiam, Adam ********.

Jakże rzeczowa i przemiła odpowiedź:

a skąd ja to mam wiedzieć??

Tak, to jest cała treść zwrotnego e-maila, który otrzymałem :D

Oczywiście sklep sprzedaje obie opony.

Nawet jeśli tego nie wiedzą to mogliby odpowiedzieć w bardziej cywilizowany sposób, dlatego chyba wolę poczekać aż ktoś wystawi opony na allegro, ew. pytać na forum. Nie wiem, może tak bardzo ich uraziło to pytanie, ale ja nie mam zamiaru kolejny raz kupić opony 2.1, która ma 48mm :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzam biało-czerwony rower Kross Level a4 wystawiony przez użytkownika budtrans01, zakupiłem go jakis czas temu ale okazało się że w rowerze jest szereg wad - sztyca jest krzywa tak zie nie da sie jej wsunąć - jest cały czas max wyciągnięta ( sprzedawca stwierdził że jemu to nie przeszkadzało więc nie jest to wada), tylna opona to jakiś najtańsza chińszczyzna (w opisie nic o tym nie ma), w amortyzatorze nie działa blokada skoku (tak samo jak ze sztycą sprzedawca ego nie używał i to nie jest wada) i najgorsze chyba - tylne koło - łożysko jest a tak wyrobione że koło lata 4-5 cm na boki (oczywiście u sprzedawcy wszystko było ok, twierdzi że łożysko musiało sie zużyć w czasie przesyłki). Ogólnie rama jest w miernym stanie, a nie widać tego po fotkach, osprzęt też zużyty , pancerz z tyłu przerwany, linki się przerywają.

Nie wiem czy mogę tu zamieścić link na allegro , jeżeli nie to poproszę o usunięcie

http://allegro.pl/kross-level-a4-okazja-i1904381397.html ( w starych aukcjach widać ze rower wielokrotnie wystawiany a raz nawet wylicytowany za 820 ale o dziwo "kupujący nie wpłacił pieniedzy)

Kontakt przez maila - sprzedawca jest w ogole niepoważny , ma gdzieś klienta , pisze językiem którego powstydziłaby sie osoba w podstawówki robiąc podstawowe błedy ort.

Zdecydowanie odradzam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzerzenie przed sklepem Bikestacja.pl

 

pracuja tam nieodpowiedzialni ludzie.

4 pazdziernika zrobilem zakupy za ponad 2700zl i do tej pory czekam na

niektore rzeczy mimo ze byly opisane jako dostepne w magazynie.

 

emaile sa olewane a przez telefon mozna uslyszec tylko zwodzace obietnice.

 

otwarta zostaje sprawa paypal przeciwko bikestacji z zadaniem zwrotu

pieniedzy za niewyslane rzeczy. sklep dalej milczy i nie widac zadnej

checi rozwiazania tego pokojowo.

 

przykro mi to pisac bo kupilem tam duzo rzeczy i do tej pory bylo

bardzo dobrze ale ile mozna czekac i prosic sie bedac olewanym po

calej linii.

 

jesli mi ktos mowi ze kola sa na magazynie i wychodza jutro a nie ma

ich drugi tydzien to jest juz przegiecie.

 

wiem ze ceny maja dobre ale powaznie lepiej zaplacic wiecej i miec

spokojna glowe.

 

podsumowujac - sklep dla ludzi o mocnych nerwach i o dobrze

rozwinietej samokontroli. jesli masz cierpliwosc wieksza niz modelarz

okretow w skali 1:500, szachista lub ksiadz na spowiedzi w wielki

czwartek, kupuj w tym sklepie bracie jak najbardziej. w przeciwnym

wypadku doloz pare groszy i daj zarobic dobrym ludziom w INNYM

sklepie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

właśnie jestem po zakupach na lemonbike.eu i czuję się w obowiązku poinformować forumowiczów o fakcie, że zakupy u Nich to czysta przyjemność ;) Miałem wątpliwości jaką ramę zamówić, do poźnego wieczora był świetny kontakt mailowy, odpowiedzi kilka minut po wysłaniu maila. W ostatnim mailu w którym składałem ostateczne zamówienie rzuciłem półżartem o jakimś gratisie, gratis dostałem :) wysyłka następnego dnia po złożeniu zamówienia (zamówienie wieczorem), kolejnego dnia miałem już paczkę w domu. Minusem może być fakt, że chyba pół godziny walczyłem z foliami w których była rama i inne rzeczy, ale dzięki temu w transporcie nie miało prawa się nic wydarzyć ;) więc summa summarum to jest kolejny duży plus.

 

Szczerze polecam zakupy w lemonbike!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem we wtorek pedały i sztyce w bikecenter.pl.Za kilka godzin dostałem maila że nie maja na stanie sztycy którą wybrałem i jednocześnie zaproponowali inną.Wysłałem maila że pasuje mi ta sztyca którą proponują i zgadzam się na zmianę zamówienia.Dzisiaj dostałem paczke.Generalnie wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenia:

 

1. www.entrumrowerowe.pl - kilka razy zamawiałem w dużych odstępach czasu. Raz hamulce z części - trochę to trwało, lecz trzeba było hamulce poskładać i zalać, więc sprawa w miarę zrozumiała. Pozostałe zakupy bez problemów.

2. www.rowerowy.com - ze względu na dyscyplinę głównie tam robię zakupy, ostatnimi czasy coraz częściej - zawsze pełen pozytyw

3. www.endurastore.pl - musiałem dwa razy ostatnio zaopatrzyć się w kilka rzeczy potrzebne "na wczoraj" - w obu przypadkach przy zamówieniu złożonym ok. 14.00, rzeczy były u mnie następnego dnia - świetny kontakt

4. www.t-bike.pl - kupowałem rower dla znajomego - tak samo pełny pozytyw

5. RepublicBikes z Tychów (mają też konta na allegro) - przed rokiem dwa razy zakupy robiłem i w obu przypadkach brak produktu w sklepie stacjonarnym przy odbiorze osobistym :/. Ostatnio kupowałem mostek i było ok.

 

To główne sklepy z którymi mam doświadczenia - na szczęście głównie pozytywne. Znacznie gorsze doświadczenia miałem kupując w sklepach przez allegro :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...