Skocz do zawartości

[Szorty/Spodenki] MIMO, 4f? (budżet ok. 150zł)


jepek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam luźnych spodenek z wkładką. Jakoś nie przemawiają do mnie obcisłe spodenki, których jest całe mnóstwo. Znalazłem dwie ciekawe wg mnie oferty.

 

1. MIMO ZIRO

2. 4F RSM203

3. MIMO BONZAI

Co sądzicie o tych spodenkach? Jak z jakością? Ważne dla mnie, aby bokserki były wypinane żebym mógł używać ich również z innymi spodenkami.

 

Myślałem również o zakupie samych bokserek, ale tutaj wybór nie jest niestety zbyt duży i całkowicie nie wiem co wybrać.

 

Witam szukam luźnych spodenek z wkładką. Jakoś nie przemawiają do mnie obcisłe spodenki, których jest całe mnóstwo. Znalazłem dwie ciekawe wg mnie oferty.

 

1. MIMO ZIRO

2. 4F RSM203

 

Co sądzicie o tych spodenkach? Jak z jakością? Ważne dla mnie, aby bokserki były wypinane żebym mógł używać ich również z innymi spodenkami.

 

Myślałem również o zakupie samych bokserek, ale tutaj wybór nie jest niestety zbyt duży i całkowicie nie wiem co wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecam http://www.decathlon.pl/szorty-5-czarno-zielone-id_8237799.html 50/60km i 0 dyskomfortu, największy wypad to 170 km i nie miałem się do czego przyczepić.

 

Mimo wszystko nie jestem jakoś przekonany do odzieży z Decathlonu. No ale rozważę tę propozycję, dzięki!

 

Czy inni mają jakieś opinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam luźnych spodenek z wkładką. Jakoś nie przemawiają do mnie obcisłe spodenki, których jest całe mnóstwo. Znalazłem dwie ciekawe wg mnie oferty.

 

1. MIMO ZIRO

2. 4F RSM203

 

Co sądzicie o tych spodenkach? Jak z jakością? Ważne dla mnie, aby bokserki były wypinane żebym mógł używać ich również z innymi spodenkami.

 

Myślałem również o zakupie samych bokserek, ale tutaj wybór nie jest niestety zbyt duży i całkowicie nie wiem co wybrać.

 

 

Do spodenek na początku podchodziłem podobnie jak Ty. I jakoś nie bardzo chciałem pokazywać swoich czterech liter w obcisłych gatkach. Kupiłem  sobie: http://www.szumgum.com/spodenki-szorty-rowerowe-z-wkladka-etape-freeride.html

 

Jednak po jakimś czasie doceniłem obcisłe i na szelkach, szczególnie jak się jeździ z zacięciem sportowym. Wygoda i odprowadzanie potu są nieporównywalnie lepsze.

Luźnych szortów używam teraz tylko w górach i na rekreacyjnych przejażdżkach z żoną i dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez polecam te spodnie z Decathlonu. do 45km robię trasy i nie boli mnie nic. piorę je 3 razy w tygodniu od pół roku i wyglądają jak nowe. wadą może być brak sensownych kieszeni - jest jedna na udzie do której i tak nic się nie wsadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...