Skocz do zawartości

[wspólna wycieczka] Góry Sowie, po 14 lipca - może ktoś chętny?


tobo

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś była chwila prawdy.

Sprawdziłem przydatność roweru do spożycia, wynik pozytywny :) Poza stukającym widelcem problemów nie stwiedzono, tak więc mogę jechać.

Pogoda trochę zagadkowa ale może nie będzie źle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładam żadnego planowanego dystansu - trasę można skrócić w różnych miejscach zależnie od potrzeb. 

Myślę że wyjazd o 10 powrót nawet o 20 może być - jeszcze za dnia. Może być krócej.

Wczoraj pierwszy raz po 8 miesiącach jechałem, raczej toczyłem się, moją taczką, wyszła średnia 14 na godzinę w ciągu niecałych dwóch godzin :) jak widać jest to wynik bardzo wyśrubowany, adekwatny do moich obecnych możliwości. 

Myślę że zrobienie 70-80 kilometrów w ciągu 10 godzin nie jest bardzo wykańczające. Planowany jest postój obiadowy i myślę że X postojów na picie, jedzenie, i sikanie jeśli zajdzie konieczność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, myślę, że do Was dołączę :) Trasa wygląda, choć w części-na tyle na ile coś mi mówi-smakowicie :)

Dużo będzie asfaltu? Bo wiecie, ja człowiek z nizin, chciałbym się wyszaleć w górkach ile się da ;)

Wy obaj Wałbrzyszanie? ;) Pisze z komórki i nie widzę co w profilu.

Wprawdzie pociąg jedzie jakieś dramatyczne 1,5h, ale co zrobić, auto rozgrzebane, poza tym, dawno pociągiem nie jeździłem :P

Chyba, że jeszcze kto się skusi z Wro i ma transport? Mogę wtedy ewentualnie sam coś wymyśleć, ale to niestety maks dwa osobo-rowery ;)

Heh, pomyśleć, że jeszcze dwa tygodnie temu tyrałem w robocie i nie było mowy o rowerze w tygodniu... ;) Jak to się człowiekowi życie układa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czas przejazdu pekape półtorej godziny to obecnie i tak krócej o kilkanaście minut, bo było blisko 2h :) Na 10tą spokojnie się dostaniesz.

Czy dużo asfaltu? Myślę że może go być 5-10 procent, przy uporze/alergii asfaltowej/desperacji nawet i 0 lub prawie 0  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czas przejazdu pekape półtorej godziny to obecnie i tak krócej o kilkanaście minut, bo było blisko 2h :) Na 10tą spokojnie się dostaniesz.

Czy dużo asfaltu? Myślę że może go być 5-10 procent, przy uporze/alergii asfaltowej/desperacji nawet i 0 lub prawie 0   :)

Wg strony pkp, relacja Wrocław Główny-Wałbrzych Miasto (tu wysiąść? patrzyłem na Google Maps i wydaje się najbliżej i najprościej by dojechać pod basen) 1h 24min ;)

Na asfalt alergii brak, natomiast mam głód gór! Zobaczymy, jak będę wyglądał po dniu z Wami... i czy dalej będę taki "głodny" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak sobie myślę, że chętnie się do Was przyłączę, jeśli można rzecz jasna. ;)

Będę jechał z Legnicy pociągiem, wysiadam w Jaworzynie i stąd do Wałbrzycha bryknę sobie rowerkiem. Myślę, że na 10 dam radę. 

Problem może być jednak z powrotem, bo ostatni pociąg z Jaworzyny do Legnicy mam o 20:44. Mam nadzieję, że się na niego wyrobię. 

Jak nie, to... coś wykombinuję. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak sobie myślę, że chętnie się do Was przyłączę, jeśli można rzecz jasna. ;)

Będę jechał z Legnicy pociągiem, wysiadam w Jaworzynie i stąd do Wałbrzycha bryknę sobie rowerkiem. Myślę, że na 10 dam radę. 

Problem może być jednak z powrotem, bo ostatni pociąg z Jaworzyny do Legnicy mam o 20:44. Mam nadzieję, że się na niego wyrobię. 

Jak nie, to... coś wykombinuję. ;)

Trasa umożliwia skrócenie jej i powrót wcześniejszy jeśli zajdzie potrzeba. Praktycznie całość poza dojazdem skupia się w Głuszycy.

 

Co do "wyglądania" - wg mnie podany dystans w przyjętym czasie to raczej bezproblemowe tempo 7-8 km w ciągu godziny. Oznacza to połowę prędkości średniej jaką obecnie rozwijam, na moje oko wydaje mi się że nie powinno mnie to zabić.

Z Dworca PKP Wałbrzych Miasto prowadzi do miejsca zbiórki praktycznie prosta droga bez żadnych zboczeń w poprzeczne ulice. Żebyś się nie zgubił mogę podjechać w inne miejsce i Cię "zgarnąć".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20:44 z Jaworzyny? Eee, damy radę :P To może, żeby nie było napinki, wcześniej się spotkamy?  :w00t:  :teehee:

 

Panowie, nie mam super hiper spodenek z pampersem ani butów spd, chyba dadzą radę te moje cztery litery na tym odcinku, co?  :woot:



 Dworca PKP Wałbrzych Miasto prowadzi do miejsca zbiórki praktycznie prosta droga bez żadnych zboczeń w poprzeczne ulice. Żebyś się nie zgubił mogę podjechać w inne miejsce i Cię "zgarnąć".

Tak, właśnie widziałem to na mapie :) Myślę, że dam radę trafić :) Także sądzę, że miejsce zbiórki pozostaje bez zmian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, nie mam super hiper spodenek z pampersem ani butów spd, chyba dadzą radę te moje cztery litery na tym odcinku, co? 

 

Widzę że budzi się syndrom strachu jazdy w stadzie - że się nie nadąży, nie wypadnie dobrze wizualnie czy sprzętowo :) Jestem pewien że spokojnie dasz radę pod każdym względem więc się nie przejmuj szczegółami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ;)

tobo, u mnie są takie anomalie, że w mojej mieścinie potrafi padać, a wioskę obok nie ;)

Stąd pytanie.

No to git. Widziałem na dość wiarygodnej, krótkoterminowej prognozie, że jutro ma być między 20 a 25 st, co mnie ogromnie cieszy. Idealna pogoda na kręcenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...