Skocz do zawartości

[Olej] Do amortyzatora - Motorex - barwa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zapytać bym się chciał czy aby na pewno nie nabito mnie w butelkę. Zamawiałem olej Motorexa do forków, niedawno z pewnej aukcji, z racji iż dotychczasowy mi się skończył, a nie chciałem kupować całego litra zamówiłem 200ml. Dotychczas owy olej był koloru czerwonego, teraz przyszedł mi bezbarwny. Konsystencja w miarę poprawna, lecz nie wiem co to za specyfik szczerze mówiąc. Pachnie tradycyjnie. 

 

Ktoś ma do czynienia może z nowym motorexem 5/15W i podzieliłby się informacją jakiej barwy jest jego olej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione 2 miesiące temu ale tak jak ty z aukcji. Też mam coś w rodzaju bezbarwnego.

 

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

 

Zagwózdka rozwiązana.

 

Dzisiaj otrzymałem maila od sprzedawcy z wyjaśnieniem. Okazało się, iż to jednak nie motorex lecz:

http://allegro.pl/olej-oleje-do-zawieszen-castrol-fork-oil-15w-0-5l-i3296815722.html

 

Podobno zabrakowało akurat na serwisie motorexa przez co wysyłali takie aby nie tworzyć zgrzytów. Mimo wszystko sprzedający zadeklarował zwrot pieniędzy bądź wysyłkę przy najbliższej dostawie, więc wykazał się jako taką uczciwością przez co linka do aukcji podawać nie będę z oczywistych względów. Wybrałem oczywiście opcję numer 1. Recon popluska się trochę w Castrolu (mam nadzieję, że bez przeciwskazań), a przy najbliższej okazji zakupię po prostu 1l czerwonego motorexa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem potwierdzić, że i mój Motorex 5W jest czerwony, a tu widzę, że jakieś jaja się pojawiają. Tłumaczenie dziecka. Jak ktoś będzie potrzebował oleju mineralnego do hamulców, a akurat nie będzie na stanie to co, wyśle DOTa? Nie masz - nie oferujesz. Pomyliłeś się w liczeniu zapasów - przeproś i zwróć pieniądze lub zapytaj o możliwość wysyłki w późniejszym terminie. Szkoda, że nie zamieściłeś linka do aukcji, przynajmniej byłoby wiadomo, kogo się wystrzegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...