Skocz do zawartości

[sklep] Olimpia w Bydgoszczy


Maras 79

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was robił poważniejsze zakupy w sklepie Olimpia w Bydgoszczy ul. Gdańska 27? Zależy mi na opiniach, bo zamierzam tam kupić scotta. A jest to najbliższy dealer tej firmy od mojego miejsca zamieszkania- 80 km. Jak oceniacie fachowość sprzedawców, serwis itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie kupowalem w olimpi ale pare razy dlugoooo gadalem z sprzedawcami i sa naprawde dobrzy w tym co robia a serwis tez jest super, skle jest naprawde dobry i profesjonalny ale ceny maja... hmmmm za duze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja tam nie kupiłem nic oprócz buteleczki Finish Line'a. :)

 

Ale chyba najlepiej wyposażony sklep w Bydgoszczy, chociaż na Podwalu też jest fajny (ale się kijowo po tych schodach wstępuje, można głową zachaczyć :035: ).

 

Ale widać że się na rowerach znają. :)

 

Dzisiaj widziałem tam fajny plecak, z kieszonką na fullface'a. Ale cena mnie zabiła - 399zł. :eek:

 

snuffi, gdzie chodzisz do serwisu? Bo ja jak mam np koło do centrowania to jadę aż do Fordonu, na Wiślaną ale tam mam daleko dość. Tyle że serwis już sprawdzony, ale wolałbym gdzieś bliżej mieć dobry serwis. :033:

 

Edit: Sorki, widzę że sprzęt dopiero wybierasz. ;) Ale może ktoś inny może polecić serwis? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam ten sklep, goscie sie naprawde znaja, jak trzeba doradza, sami jezdza, ja kupowalem u nich ramke amstaffa i stery, zreszta miski tez mi od razu nabili

z bydgoskich sklepow polecam takze krysport, tez na gdanskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olipia super naprawde sprowadzali mi scotta i rozne czesci do Treak(ech...ten rower mnie dobija)pozatym kask u nich kupino z fachowym doradzca a serwis bajka(gosciu ktory robi rower jak trzeba zadzwoni czy aby nic sie nie zmienila ze zmieniana czesci lub zaproponuje cos czasem tanszego, a koles ktory czesto sie kroeci po sklepie (jest mobilny XD) super doradzi szczegolnie jesli szukasz roweru do dualu bo on ma maszynke do tego ;] taki lysy jest troche frajesrski ogolnie za lady nie za bardzo tylko polecam Ci takiego mlodego wysokiego co sie duzo kreci i serwi

 

P.S.

Na nasypowej jesli ktos wie jest dobry serwis kupowalem tam rower, serwis prowadzi stary kolarz ;] nie zdziera i robi pozadnie.Jesli bedziecie chcieli tam jechac pojedzcie nakielska do konca w kierunku Lisiego Ogon-a bedzie taka ulica pod gore ostro i mniej wiecej w polowie jest sklep.Jest duza tablica SKLEP ROWEROWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem u nich dziś neoperka za 12,99 :D

fachowo mi podali :P

 

Co do serwisów, boje sie każdego, nie chce wyjść na pedancika i mówić im 5x tylko ostrożnie, by nie wyjśc na idiotę - ale korzystałem z kilku serwisów, i po każdej takiej wizycie, każdy rower był troszeczke porysany bardziej, niż przed wizytą. Więc to nie moja przesada, tylko wrodzona "delikatość" fachowców :033:

Może oni sie łagodniej obchodzą?

 

Najczęsciej korzystam w sumie z centry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne... Goscie sa tam nie slowni, chlopaki mowia ze sprawdza czy w skiteamie sa jeszcze jakies rowery i biora od ciebie numer. Prawie zawsze trza o sobie przypomniec. Na szczescie ze szkoly nie mam daleko, ale fakt faktem mojego ojca załatwili podobnie.

Jezeli ktos jest zainteresowany sprawdzeniem czy skiteam ma np jeszcze egzemplarze w promocji to polecam Kreta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Najlepszy sklep rowerowy i serwis jest moi drodzy na ulicy Fordońskiej 44.

Nie wszystko leży na półkach, ale wszystko można załatwić i do tego w bardzo dobrych cenach.

A serwisem zajmuje sie czlowiek znany chyba wszystkim bydgoskim bajkerom, ten sam który kiedys serwisował w sklepie Krysport - Tomaszur.

 

btw Tomek - pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wejsc od boku na pietro wejsciem do hutrowni wozkow dla dzieci,

przejśc przez pokój sekretarki fabryki mebli,

potem przez salon Seata, po lewej stronie będzie tabliczka "używane ubrania"

i tam sie pytamy gdzie jest salon kosmetyczny,

potem w tym salonie idziemy do WC, tam będzie taka mała dziura w murze pod drugim bidetem,

jakieś 40*60 cm, wciskamy sie tam, wychodzimy na podwórze,

widzimy tabliczke "zły pies", zabijamy psa, w budzie są klucze,

kluczami otwieramy komode i wchodzimy do komórki,

w komórce leży komórka, dzwonimy na numer który jest na kartce obok,

odzywa sie facet i mówi nam, że mamy przyjechać do inowrocławia bo tam przenieśli sklep

 

;)

 

 

o ten sklep chodzi ?

 

reklama dźwignią handlu, przydała by sie jakaś tabliczka a nie przewodnik jak trafić do magicznego sklepu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówiły setki firm zanim padły ;

 

:blink:

 

Akurat sklep do którego nie potrafisz trafić odwiedzam od dłuższego czasu i z moich obserwacji wynika, że jest w doskonałej kondycji z zauważalna wybitną tendencją zwyżkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...